Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek lesz addig valami...

Szerintetek lesz addig valami baja?

Figyelt kérdés

Takarítottam a tengerimalacom akváriumát,és észrevettem hogy tele volt az egyik oldal kis legyekkel és kukacokkal,pedig 2 naponta takarítom nem tudom mi történt....

rögtön bementem a malacomhoz és átnéztem a bundáját de semmi nem volt benne szóval valamilyen bogár belemászhatott az akváriumba és lepetézett,de így nem rakhatom vissza az akváriumba,ki kell fertőtleníteni,egyedül nem tudom,anyukám viszont csak 3 órakor jön addig beleraktam egy elég kicsi hörcsög ketrecbe,pár órát ugye kibír abban a ketrecben? :S


2010. jún. 28. 12:35
 1/3 anonim válasza:
szerintem biztos kibírja addig abban a ketrecben :) de szerintem az akváriumba is nyugodtan vissza teheted, főleg ha ki is fertőtlenítetted.
2010. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, addig nem lesz semmi baja ott! Sajnos ilyenkor könnyen előfordulhat, hogy egy betévedő légy "beköpi" az almot, és néhány nap múlva minden tele van légynyűvekkel (kukacok) és apró legyekkel. Nem elég csak kivenni a pisis-kakis almot, de minimum ki is kell törölni azt a területet úgy, hogy a többi forgácsot félre söpröd onnan. Amúgy nem árt legalább ilyenkor, nyáron a teljes ketrecet/terráriumot hetente fertőtlenítővel kisúrolni.
2010. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)))
2010. jún. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!