Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm folyton a ketrecét...

A hörcsögöm folyton a ketrecét rágcsálja. Mit tehetnék ellene? Már sokmindent kiprobáltam.

Figyelt kérdés
Oké tudom h éjjeli állat meg minden evel nincs is gondom,vagyis az nem zavar hogy éjjel mászkál,kajál,vagy épp a futokeréken rohangál de viszont mikor a ketrecét rágja nem tudok aludni.Van neki ien minerális kő féleség ami arra van h rágja de nem szereti,probáltam már almához dörzsölni hogy átvegye az izét de ugyse kell neki.Nha meg a faág sem vált be.Mit tegyek vele?Lécci segitsetek.
2010. jún. 28. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért rágja, hogy koptassa a fogát. Az enyém is mindig ezt csinálta, és az egész ketrec rezgett. Ha nem tudsz tőle aludni, vidd át egy másik szobába, a másik javaslatom még, hogy kend be a rácsokat valami számára nem káros, de keserű vagy savanyú dologgal, amit nem szeret.
2010. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én javasolnám az üveg akvárium, vagy terrárium vásárlását... azt nem tudja pengetni...
2010. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az én deguim 150 decibellel szólnak éjjelente.

a füldugó tökéletes.

2010. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
terráriumot ne vegyél neki! az nem szellőzik megfelelően.
2010. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak olyan készítmények, amik azt a célt szolgálják, hogy azon koptathassa a fogát.

Kérdezz rá egy jól felszerelt kisállatkereskedésben:)

2010. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is terráriuma van. Mért nem szellőzik rendesen? Nincs a tetején semmi, tehát ott bőven cserélődik a levegő.
2010. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Lehet, hogy nem ízlik neki a fogkoptató. A miénk is rágta, de aztán a 3. fogkoptató bevált és azóta nem rágja a ketrecet sem.

Nekünk ez van: [link]

2010. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen, szellőzik az is valamennyire, de nem MEGFELELŐEN, így írtam :D

azért, mert oldalt nincs se lyuk meg semmi.

hogy magyarázzam...

képzeld azt, hogy egy nagy hegy tetejénél van egy lyukszerű árok, amibe te beleestél. hiába fúj a szél a hegy mellett meg a hegy tetejénél, te a lyuk mélyén vagy, így nem ér annyi tiszta levegő.

ellenben ha ki van nyitva a szobád ajtaja-ablaka, akkor hiába van rács az ablakodon, sokkal több szél ér :D

2010. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
citromlével kend be a ketrecet :)
2010. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
13:51 én is olyan fogkoptatót használok,de nem vállik be nállam:(...Makacs kis állat:D...Ám a terrárium ténleg nem a megfelelő megoldás,és kivinni a szobámból sem szeretném.:(Egyép tipp?...Amugy a citromlé nem káros számára?:-s
2010. jún. 28. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!