Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az anyanyulam nem ellett meg...

Fenyo_csaba kérdése:

Az anyanyulam nem ellett meg doglottek benne a kolykok Mivel lehet kezelni illetve gyogynovennyel lehet kezelni vagy antibiotikum szukseges neki? Az eletben lehetnek meg kolykei ha meggyogyul? Ki talalkozott ilyennel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 02:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁLLATORVOS!az anyanyúl is belepusztulhat ha benne maradnak a kisnyulak
2018. dec. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem belepusztulhat, belepusztul. Elkezdenek benne rohadni, oszlani a kisnyuszik. Ez a szomoru igazsag. Ezen pedig nincs olyan antibiotikum, ami segithetne.

Egyebken honnan tudod, hogy mar nem elnek a hasaban a kisnyuszik?

Mindegy nekem igazabol, holnap elso utad az allatorvoshoz vigyen, mivel nem josolok tul sok jot a nyuszinak. Aztan ha tuleli, ivartalanitas es elajandekozas. Vagy csak siman elajandekozas.( Ezt nem azert irom, mert nem tudok arrol, hogy egy nyul haszonallat is lehet, viszont ezek is allatok, igenis ereznek, es hozzaertes kell a tartasukhoz is)

Nem szaporitunk! Foleg nem ilyen szornyen tudatlanul, hatalmas hozzanemertessel. Elkepeszto felelotlen vagy, szegeny nyul szenved, pusztulofelben van, te meg azon gondolkodsz, lehet-e meg kolyke.

Azert erdekelne mivel eteted, milyen kornyezetben van, egyutt van-e a bakkal. Bizony nem veletlenul pusztultak el a kicsik. Nem hiszem, hogy stresszmentes kornyezetben van a nyul.

Viszont nem akarok itelkezni, csak kovetkezteteseket vonok le az irasod alapjan. Lehet jo kornyezetben vannak, lehet csak egy veletlen. Viszont nem ertesz hozza, ez biztos.

2018. dec. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a nyuszi? Az elhalt piciket megszülte vagy állatorvos kivette már?
2018. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen gyógynövényt ennél, ha a benned lévő magzat oszlásnak indulna? :) Ugyanazt a gyógynövényt add a nyuszinak is. Többször pedig ne legyen kontaktusod semmilyen állattal az életben. Dánke.
2018. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha nem ertenek hozza nem lenne a masik anyanyul alatt kolyok

Az etetesre vagytok kivancsiak tapot kukoricat arpat es lucerna szenat kapnak

Kivalto okot nem tudom mitol doglottek meg benne felig oszlott kisnyul jott ki belole mikor ellenie kellett volna mostmar etvagytalan is az allatorvos azt mondta nem valalja segiteni akarok neki.hogy meg gyogyuljon

2018. dec. 30. 14:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszlásnak indult kisnyúl jött ki belőle? Állatorvos nem vállalta? Hú, itt már csak egyet tehetsz, ha tényleg segíteni akarsz neki. Elaltatod. :( De jó eséllyel amire orvoshoz kerülne, addigra magától meghal. :(
2018. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, gondolom ezek haszonnyulak, mert semmi empátiát vagy szeretetet nem érzek a kérdezőben, így nem feltételezném hogy hobbi nyuszik akiket szeretetből tart.

Nem értesz hozzá attól mert egy másik nyulad fialt egy alom kölyköt, a nyúl könnyen szaporodik, ha kettőt összeengedsz is jó eséllyel komplikáció nélkül ellik, de beüt a krach, mint nálad is. Nem kérdezte senki mit esznek, az állatorvoshoz kellett volna elvidd, ha meg nem vállalja akkor egzotikus állatorvos, de mivel neked ez egy háromezer értékű haszonnyúl, gondolom elaltattatni se fogod, hogy megkönnyítsd a szenvedését. De akkor azt mondom, hogy szerencsétlent vágd inkább le, mert ez embertelen ahogy kínlódhat, és te semmivel nem tudod megmenteni, csak egy állatorvos tudná.

2018. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Levágni? Még a végén megenné a vérmérgezéses nyulat... Inkább vágja kupán / tudom, embertelenül hangzik, de inkább ez, mint a kegyetlen szenvedés / és földelje el.
2018. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Levágás alatt én se azt értettem hogy megenni, hanem hogy egy ilyen ember nem fog költeni az elaltatásra, akkor inkább vágja le maga, ahogy levágná alapból is, max nem eszi meg.
2018. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rossz velemenyt mindenki tartsa meg maganak mindenki nezzen magaba es ugy itelkezzen .mindenfele idiotanak nezitek a masikat mielott meg ismernetek az embert velemenyt alkottok egy iras alapjan mi fele emberek vagytok

Amugy nem szeretnem levagni segiteni akarok neki azt akarom eljen joga van hozza

Velemenyeteket meg tarsatok meg ha tenyleg nem tudtok normalis valaszt irni nem vagyok allatorvos de segitseget kertem ha annyira ertettek hozza es le nezitek a masikat akkor mit lehet tenni

2018. dec. 31. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!