Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 6 hónapos vadászgörenyt...

6 hónapos vadászgörenyt érdemes örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy görit, utána olvastam, egy jó ideje készülök arra, hogy veszek vagy örökbefogadok egyet. Találtam egy hirdetést,(pár hónapos keresgélés után), 6 hónapos a vadászgörény. Azon kívül hogy kik a felmenői és hogy ivartalanított-e vagy sem mit kell tudni róla? Nem lenne jobb fiatalabbat örökbe fogadni? Lesz e különösebb probléma vele? Mennyi idő allatt tudja megszokni az új gazdit és az új helyet?

2019. jan. 3. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy megunt, a viselkedése miatt kiutált görény?
2019. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, írtam annak aki felrakta a hirdetést, de részleteket még nem tudok, nem válaszolt egyenlőre
2019. jan. 3. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd írj, ha kapsz választ. Valószínűleg sajnos egy megunt állat, de van egy halvány esély, hogy egyéb okok miatt nem tudják tovább tartani.
2019. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Update


Azt írta sokat van elmenve, nincs ideje foglalkozni vele ahogy kéne

2019. jan. 3. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos görény még simán kamasz, sőt ilyenkor a legnehezebb nevelni őket, ha előtte nem voltak, mert elkezdenek bennük már tombolni a hormonok. Kérdezd meg a hirdetőt mennyire szelíd, harap-e egyáltalán. Mert ha foglalkozás hiányában nem lett leszoktatva a harapásról akkor az kemény munka lesz, főleg egy teljesen kezdő görénytartónak. Nem lehetetlen feladat, de nagyon sok türelem kell és kitartás kell hozzá.

Amúgy ragaszkodás tekintetében semmi különbség nincs abban, hogy mikor veszel magadhoz egy görényt. Én fogadtam örökbe 5 évest is, és ugyanúgy kötődött hozzám, mint amelyik kölyök kora óta velem volt.

2019. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!