Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szabad a nyuszikat macskafésűv...

Szabad a nyuszikat macskafésűvel "fésülni"?

Figyelt kérdés

[link]

Az én macskám utálja,ha fésülöm,illetve ez nem is annyira alkalmas macskafésűre .Szabad ilyen macskafésűvel fésülni a nyuszit?Nekem nem ilyen macskafésűm van de hasonló.A lényeg,hogy nagyom puha.



2019. jan. 6. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
*nagyon
2019. jan. 6. 14:41
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Miért ne?


Hány éves vagy? 4?

2019. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Képzeld, nem 4 éves vagyok.

[link]

Azért gondoltam kiírom a kérdés,mert a nyulakat ilyennel szokják fésülni.

2019. jan. 6. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet ilyennel fésülni, de nem ér semmit. Nekem is van ilyen fésűm, de semmit nem szed ki. Kézzel sokkal gyorsabban megy vagy vegyél inkább egy furminátort amivel nagyon szépen meg lehet "kopasztani" a nyuszit.
2019. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# Köszömöm a válaszod.Én eddig kézzel szedtem ki amikor simogattam hozzá ragadt a kezemhez és úgy.De ezek szerint maradok ennél,hogy kézzel :)
2019. jan. 6. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő majdnem ugyanaz. Amúgy én úgy is szoktam, hogy gyengéden megfogom a szőrét és meghúzom, nem túl erősen, de ez épp elég ahhoz, hogy kijöjjön a bundája amit félig levedlett. Nem fáj neki, mert nem kell hozzá lefognom, magától hagyja.
2019. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4,#6 Köszönöm a válaszaitokat :)
2019. jan. 8. 16:10
 8/8 anonim válasza:

Hová fajul a világ, hogy már el lehet adni külön kategóriában a macska és a nyúl fésűt :D elaruljak egy titkot? De el ne mondd senkinek, felrobbanna a gazdaság.


Azzal fésülsz nyulat amivel akarsz ;)

2019. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!