Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit szeretnek a legjobban...

Mit szeretnek a legjobban enni az egerek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy tettem a ragacsra diódarabokat, de nem mennek rá. Sok van, fialnak meg minden. Semmi bajom az egerekkel mint állattal. De károkat okoznak benn..
2019. jan. 8. 20:02
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
füstölt szalonna, sajt, kolbász, mogyoróvaj. Ezek el megéri próbálkozni.
2019. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ThodEE GoD ***** válasza:
39%

Eddig kettő egeret sikerült beengedni a szobámba, az egyiket hamar megfogtam, macska tápot tettem a csapdára siker, következőnél rögtön eszembe jutott kitettem és semmi :O

Dió, mogyoró, szalonna bőr semmi csak a csokikat dézsmálta mindig meg, mire rájöttem hogy min él akkor már könnyű volt hogy mi kell a csapdára, de előtte nagyon tanácstalan voltam.


Ha ekkora a szaporulat jobban jársz méreggel.

2019. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mérget nem tehetek, mert macskánk van. Kis egeret láttam előjönni valamelyik nap, mikor csend volt. A dió már nem jön be sajnos, próbálok vmi mást tenni rá.
2019. jan. 8. 20:12
 5/11 A kérdező kommentje:
# 3 Csokievő egér? Ez jó! :D
2019. jan. 8. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen, a csokit szeretik, gyorsan előjönnek az illatára.

Kis mogyorókrém a csapdára, és biztos siker. Azt nem tudja lelopni, mint diót, nyalogatni kezdi, és puff.

A csapda jobb, mint a ragasztó. Abban ott fog visítani szerencsétlen. Utána mit csinálsz vele?

Sokkal humánusabb, ha egy csapda odaver, és azonnal elpusztul.

2019. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
A ragasztó állatkínzás, mert csóri állat szenved, míg elpusztul, be is tiltanám. Akkor már csapda, csoki vagy füstölt kolbász, ezek jó illatosak, egy csapás és vége. Igaz beélesíteni nem veszélytelen művelet.
2019. jan. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most a kókuszos szaloncukor a menő, sorban állnak érte!
2019. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen figyelembe fogom venni az érzéseit, a lelkivilágát, az emberi jogait. Még az enyémeket sem érdekelte soha senkit! De igaz, én csak egy ember vagyok. Ez viszont egy egér, egy érző lény! Ne aggódjatok, gyengéd leszek hozzá. Miután elhunyt, gyors halállal-ami még az embereknek sem adatik meg, természetesen kellő tisztelettel eltemetem. Papot fogadok, mini koporsót készítek neki, és imádkozni fogok a lelkéért. Aztán felakasztom magam a lelkiismeret furdalásom miatt, hogy elvettem egy egér életét.
2019. jan. 9. 18:05
 10/11 ThodEE GoD ***** válasza:
:D Köszönjük hogy ilyen megértő vagy :D
2019. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!