Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek be aranyhörcsögnek?

Mit tegyek be aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy legyen minél több fa cucc. Javasolták a trixiet. Hát.. nem tudom. A lyukak a nagyobb csöveknél, házikóknál is kicsinek tűnnek, bár nekem nem épp egy pillangósúlyú hörcsögöm van.

2019. jan. 8. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek vannak többféle méretben. Nézz körül máshol is!
2019. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
4 kereskedésben néztem végi, 1-ben nem is volt. Nincs több a városban utazni meg nem fogok érte.
2019. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2: a házból sem kéne kilépned ha megnéznéd neten.

Aranyhörcsögnek az M méretű kell a trixie fa cuccokból. Pl a petnet webáruházban van egy csomó, nézz körül. Az S törpehöri méret, az M jó aranynak és törpének is 🙂

2019. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A petnet.hu oldalon az M méretű faházak jók neki. Ugyanitt kapható 28 cm átmérőjű hypno mókuskerék. Bár én kereket inkább a zooplus.hu oldalról rendelnék, ott van 28 cm átmérőjű fa kerék, speedy névre hallgat. A műanyag kerekek gyakran hangosak lesznek. Emellett kell neki egy minimum 80*50 cm alapterületű hely, minimum 15 cm vastag alom (forgács vagy papíralom vagy kenderalom), egy marék széna, itató, csincsillahomok. Facebookon lépj be a kb 1.600 fős Hörcsög imádók csoportba, ott is sok segítséget fogsz kapni.
2019. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!