Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Debrecenbe hol vannak állatker...

Debrecenbe hol vannak állatkereskedések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Debreceni jó állatkereskedédeket tudnátok ajánlani?Ahol élő állatokat is árulnak!(Az e-peten kívül)

😊😍



2019. jan. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Olyan nincs hogy egy kereskedés jó legyen ami élő állatokat árul. A pénz érdekli őket, az állatokat 0 tudással szaporítják össze-vissza. Az állomány nagyon belterjes és genetikailag labilis. Az állatok tartásának körülménye kritikán aluli. Helytelen, téves információkkal látják el a vevőket. Kis méretű, veszélyes felszereléseket árulnak.


Miyen állatot szeretnél?

2019. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!Tényleg köszönöm a válaszod,de most nem erre voltam kiváncsi.

Egy szóval nem mondtam hogy venni szeretnék,de tulajdonképpen aranyhörcsög érdekel.

2019. jan. 10. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ellenőrizve?? Röhej. Akkor ugyan mondd már el, miért vannak olyan kicsi ketrecek, felszerelések, kerekek? Miért állítanak mindig heytelen információkat?
2019. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En nem erre vagyok kíváncsi!!!nem felszerelés miatt érdekel...
2019. jan. 11. 06:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

OKé értjük hogy nem felszerelés érdekel. De nagy valószínűséggel vemhes hörcsögöt viszel haza vagy ami vagy esetleg beteg. Nincs egészséges hörcsög a kereskedésekben max 10%-uk lehet egészséges amik ott vannak. Az összes többi selejt. Beltenyészet az egész.

VAnnak hörcsögmentő emberek keress meg egy olyat és vedd át tőle. Sokkal jobban jársz mert az ideiglenes befogadó eltudja mondani a hörcsög jellemét és nem zsákba macskát veszel magadhoz.

2019. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
oké szóval az igazság nem érdekel. Akkor csak annyit mondok, hogy gratulálok az értelmi szintedhez. Nem tudom hogy vagy képes túlélni ebben a világban ennyi ésszel
2019. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó...az igen😁🙄ne prédikálj itt nekem ....azt se tudod miért kérdeztem!????ez az én dolgom....És én tudom ezeket a dolgokat!!Épp ezért nem ez a kérdés,feltűnt???IQ bajnok
2019. jan. 11. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
igen,én IQ bajnok vagyok,ugyani semmilyen pénzzel nem támogatom az állatkínzókat
2019. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Hiába írtad ki a kérdést. Nem fogsz rá választ kapni.
2019. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

E-petben tul draga 3000ft-ert a horcsog, mi? :DD

Nem is baj egyebkent, sokaknak legalabb elmegy a kedvuk. De van neked egy jo otletem. Ha horcsogot szeretnel, ingyen is kaphatsz!

Annyit kell tenned, hogy felmesz horcsogmentes oldalara, kinezed amelyik tetszik neked, irsz nekik, megmutatod, hol tartanad, es ok neked adjak, teljesen ingyen. Igy egy horcsog eletet mented meg, es meg nem is kell az allatra koltened.

Szerintem ez egy tok jo dolog!:)

De azt megmondanad, hogy miert erdekelnek az allatkereskedesek? Mi celod veluk? Csak higy tisztabban lassunk.

2019. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!