Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hím vagy nőstény arany hörcsög...

Hím vagy nőstény arany hörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik a nyugodtabb,esetleg ragaszkodóbb?
2019. jan. 12. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, a hímek általában nyugodtabbak, de ez az adott hörcsög személyiségétől is függ. :)

Mindenesetre ha már hörcsögtartáson gondolkozol, a legjobb döntés állatkereskedés helyett a Hörcsögmentéstől szerezni. A kereskedésekben gyakran hozzá nem értő emberek szaporítják az állatokat elég rossz körülmények között. Ha az emberek továbbra is ilyen helyekről vesznek hörcsögöket, akkor az eladók azt fogják látni, hogy van rájuk kereslet, ezért csak még több szerencsétlen állatot fognak felelőtlenül szaporítani. Sokan nem mérik fel, mekkora felelősséggel jár egy hörcsög tartása, ezért már így is nagyon sok elhagyott kisállat keres otthont - így mindenképpen jót tennél, ha a mentéstől fogadnál örökbe egyet.

Jó hörcsögözést! :)

2019. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még annyit mondanék, hogy a mentésnek a facebook oldalukon vagy e-mailen tudsz írni. :)


[link]


horcsogmentes@gmail.com

2019. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a hörcsögmentédt köszönöm,de melyik jobb?
2019. jan. 12. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nőstények 4 naponta ivarzanak, ilyenkor kicsit büdik. A hímeknek cserébe baromi nagy golyóik vannak :D


Ragaszkodásukban, nyugodtságukban nem nemek, hanme személyiség alapján különböznek. Eddig 4 hörcsögöm volt, mindegyik szíriai és fiú. Volt zsebemben alvós és olyan is, aki nem szeretett kézben lenni, de azt se igazán ha simogatják. Ez hörcsögtől függ.

2019. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annó nekem nőstény hörijeim voltak, utánuk jött egy (az utolsó) hím. A hím nekem mindig nyugodtabbnak tűnt, kicsit lustább, türelmesebb, amolyan "minden mindegy, csak enni adj" :D . A lányok folyamatosan mozogtak éjszaka, kézben tartva is aktívabbak voltak, nem maradtak meg egy helyben.

Ha nem zavar a kicsit erősebb pisiszag és a jókora herék, én hímet ajánlok. :) Nagyobb darabok, buflákabb fejűek, mint a nőstények.

2019. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!