Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacommal nem tudom...

A tengerimalacommal nem tudom mi van?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy egész nap gubbaszt meg sem mozdul enni eszik és inni iszik is csak nem mozog mi lehet gond?
2019. jan. 15. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Most került hozzád vagy már régóta nálad van? Van társa?
2019. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy felelőtlen vagy, és nem viszed rögtön egzotikus állatokhoz értő orvoshoz az első ilyen jelnél...
2019. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 akkor most leszek az ördög ügyvédje.


Az általad mondott egzotikus orvos 110 kilométerre van ,ez autópálya matricával és benzinnel 10000ft+egy szabadnap és akkor még nem is látta orvos, te a tengerimalacodat minden ilyen alkalommal elvinnéd dokihoz vagy először tájékozódnál hogy mi lehet ez és milyen komoly?


Mi is összecsináltuk magunk mikor a malac visítás közben ilyen hangos szuszogó hangot adott azt hittük beteg, de megkérdeztem egy ismerőst aki egzotikus orvos mellett aszisztens, van egy rakás malaca és elmondta hogy nincs baja csak néhány malacnak nem mindig megy a visításhoz a "fütty" és csak levegő jön hang helyett.

2019. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!