Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szolnokon melyik kisállatboltb...

Szolnokon melyik kisállatboltban van nagy választék a felszerelésekből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kapok 1 törpenyulat és szolnokon venném meg neki a felszereléseket. Rákerestem van több kisállat bolt is de még egyikben sem jártam úgyhogy nem tudom hol van széles választék (pl. ketrec,tál,itató,fekhely,játékok,nyúl wc, szőrápoló kefe, károm vágó olló, nyúl táp, nasi stb.)



2019. jan. 22. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szolnok, Mátyás király út

vagy

Szolnok, Batthyány utca

2019. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jan. 22. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De bármit is ajánl az eladó ne mindig hogyj neki. Nézz előbb utána konkrétan mit szabad és kell venni mert sok felesleges és káros dolgot rád tukmálhatnak.
2019. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pamacs816 utánna nézek köszönöm!♡
2019. jan. 22. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Wonder Bunny, Első nyúlmentő alapítvány oldalát nézd át. Sok infó van és ne hagyd magad hogy megvetessenek bármi olyat aminek kukában a helye.
2019. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is a Mátyás király útit javaslom. Jó nagy a választék a kisállatos részlegen is(bár persze itt is vannak nem túl jó cuccok, de azok mindenhol vannak sajnos...) és szerintem az árak is kedvezőek.

Én a Batthyányi útit azért nem ajánlom, mert egyrészt kisebb a választék, másrészt tartanak nem túl jó körülmények között állatokat is. Én speciel ilyen boltokat nem támogatok a pénzemmel, persze ahogy érzed, ha neked ez nem gond, akkor ott is körülnézhetsz.

2019. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A nyuszit tenyészetből veszem ahol jól tartják őket és az oltásokat is megkapják (származási lappal adják át a nyuszikat). Csak a felszerelést nem tudtam hogy honnan vegyem de akkor a mátyás király útiból fogom! Köszönöm a segítségeteket!!♡♡♡
2019. jan. 22. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten Szolnok, de javaslom, hogy nézz körül online! A nagyobb webáruházakban sokkal nagyobb a választék, általában jobbak az árak, és bizonyos ár felett ingyen házhoz szállítják. Ha ketrecet is veszel, ez az ár meglesz. Kényelmesebb tempóban válogathatsz, és biztosan nem sóznak a nyakadba az eladók olyasmit, amire a nyuszinak nincs szüksége, vagy káros. Egy átlagos kisállatbolti eladó simán rábeszél a nyalósóra, mézes rúdra, gipszes fogkoptatóra, stb. és ezek kifejezetten rosszak a nyusziknak. A neten nyugodtan keresgélhetsz, és megbízható helyen utána tudsz olvasni, ha valamiben nem vagy biztos. Árban tényleg nagy különbségek vannak. Egy 120-as ketrec akár 5-6 ezerrel is drágább lehet a boltban, mint a neten.
2019. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudtok nagyobb online boltot?
2019. jan. 23. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Zooplus, petnet, abc-zoo, petsexpert.hu
2019. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!