Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög, élő fehérje? (Szöcske)

Hörcsög, élő fehérje? (Szöcske)

Figyelt kérdés

Szóval bocsi ha hülye kérdés 😂😅


Azt hallottam lehet nekik betenni élő szöcskét ami eleségállatként lehet venni. A hörcsögnek ilyen doboz + ketrec van összekapcsolva.

Attól tartok ha élő szöcskét teszek be neki azok kiugrálhatnak a rácsokon vagy ki a nyitott doboz részéről

Megtörténhet? 😅😅



2019. jan. 22. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szöcske simán ki fog mászni a rácsok között. A hörcsög egyébként sem elég ügyes, hogy elkapja (szerintem). Inkább élő lisztkukacot adj neki. :)
2019. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magas falú dobozba (kb.30 centi) tettem a szöcskét, majd a hörcsögöt. Az enyémet nem érdekelte :D
2019. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi 😁😁 akkor nem próbálkozom inkább 😄
2019. jan. 22. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább sáskát adj neki mint szöcskét.... vagy tücsköt, lisztkukacot.


Úgy megeszik mint a fene :D

2019. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 évvel ezelőtt voltak hörcsögeim, akik imádták a lisztkukacot. A szöcske pillanatokon belül meglógna a ketrecből.
2019. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Lisztkukacokat javaslom, az én hörijeim odavannak értük :3 Ha mindenképpen szöcskézni szeretnél akkor szárítottat ajánlom.
2019. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

sáska sáska sáska :D


Nem hiszem el, hogy nem lehet megjegyezni már, hogy sáska nem pedig szöcske! :D:D


Az egyik növényevő és ártalmatlan a hörcsögre a másik ragadozó és kárt is tehet a hörcsögben ha olyan helyen harapja meg!

2019. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szöcskét nyugodtan adhatsz, szárított a legjobb, azt nem kell kergetni ;*
2019. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!