Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak egy foltban...

A nyuszimnak egy foltban kihullott a szőre. Normális?

Figyelt kérdés

Épp vedlik, nem tudom.

[link]



2019. jan. 25. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha vedlik akkor teljesen normális!De ha nem akkor vidd el dokihoz minél hamarabb!
2019. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vedlés normális, de hogy így egy foltban sok, az nem tűnik annak. Én megnézetném dokival, legfeljebb tartoztál egy úttal az ördögnek.
2019. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BlackLove ***** válasza:

Írd ki a kérdésed a Facebookon létrehozott több ezres nyuszis csoportba,a csoport neve: Törpenyuszisok


Ott kapsz sok sok választ, olyanoktól is akik már jártak hasonlóan a nyuszijukkal.


Egyébként lehet atka is.

2019. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gombától hullik ki ilyen foltban. Nehéz kikezelni. Lehet 4 hónapig is kell kezelni minden nap kétszer. Nagyon ragályos.
2019. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vedlésnél lehet normális is, de akkor max. 2-3 nap múlva nőnie kell ott a szőrnek. Ha nem, akkor mindenképpen vidd el dokihoz minél hamarabb.
2019. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a bőrfelület tiszta akkor nincs gond, de pár napon belül vissza kell nőnie. ha nem akkor exotikus doki kell neki.

Az én nyuszim segge szokott megkopaszodni vedléskor de rá 2 napra már szépen pelyhedzik neki.

A Törpenyuszisok csoportot én is csak ajánlani tudom.

2019. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Atkás, meg kell fürdetni nyusziknak kifejlesztett atka elleni samponos vízben és annyi. Az enyémnek két alkalom után rögtön vissza is nőtt.
2019. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyuszit fürdetni TILOS! Orvos javaslatára szabad de azis nagyon ritka mert pár csepp élősködő elleni csepp bőven elég az atkára vagy ad rá valami ecsetelőt. Ha megfürdeted utána meg szép kis gombája lesz ha nem tud rendesen megszáradni.
2019. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beteg volt, meg kellett fürdetni. Hihetetlen mennyire túlreagálják ezt az emberek.

Nem is tudom hány éve van meg, többször lett fürdetve és soha semmi baja nem volt utána.

2019. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemsokára az egész mellkasa kopper lesz, alig lesz rajta egy szál szőr is... Haveromnak éppen most vedlik a bézsszínű rex törpéje: amikor megkérdeztem, mi történt Tappanccsal, talán atkás -e; akkor azt felelte, hogy nem, csak vedlik. Ja és Tappancs baknyuszi, ha ez számít.



Nekem 2 db nőstényem van, a vörös Fifi, a szürke Szotyi. fifi nem nagyon feltűnően, de azért kisebb nagyobb foltokban vedlik, míg Szotyi mellkasán alig van szőr. Minden nyúl másképp(nagy vagy épp kis foltokban)vedlik, de mindegyik vedlik, ahogy pl. a macska és a kutya is.

2019. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!