Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög nem tud ebből...

Törpehörcsög nem tud ebből kiszökni?

Figyelt kérdés

[link]


Csak ezt találtam, aki nem 30-40centis, viszont nem tudom, hogy mennyire biztonságos a kicsi fajta hörcsögnek, főleg pár hetesen.

Esetleg tudtok ajánlani mást, kifejezetten törpéknek való, ami elég nagy?


2019. jan. 28. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

A legnagyobb méretű ikeás dobozhoz mit szólnál? [link]

Természetesen tető nélkül. :)

2019. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hangtalan kerékként nálunk ez van: [link] Semmiképpen ne rácsos kereket válassz, abba lába beleakadhat és eltörhet.

Itatóként nehéz mécses tartó, valami ilyesmi a legjobb választás: [link] Ezt nem tudja felborítani és tud belőle inni (az önitatót nem mindegyik höri tudja/szereti kezelni).

2019. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem van, csak más színben, s egy 6-7 hetes, normál súlyban lévő dzsungáriai nem tudott kijönni belőle. Ennél fiatalabbról nem tudok nyilatkozni.

Én is kicsit tartottam a dologtól, ezért első éjszakára a ketrecet hörcsögöstül beraktam a fürdőkádba, hogy ha kijön, onnan nem tud tovább menni és elbújni valahol.

Üres fürdőkádba, természetesen.

2019. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

beleszórja az almot, mikor furaxik

a doboz kisebb, mint az a ketrec. meg nem tudok szerelni rá dolgokat.

de gondolkodtam ilyesmin, mert olcsóbb, csak nem tudom hogyan használjam.

2019. jan. 28. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Alaska egy szuper ketrec. Ha jól tudom, 0,8 cm a rácstávolságra. Ebből egy roborovszki sem tud megszökni. A Hörcsög imádók csoportban rengeteg tagnak ilyen ketrece van, sosem panaszkodtak rá. Én is többször láttam személyesen, teljes életnagyságában. Csak ajánlani tudom.
2019. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2019. jan. 28. 14:36
 7/11 A kérdező kommentje:

egy plusz emeletet hol tudok venni még hozzá?

szeretnék egy fedett sarkot a fürdőhomokhoz/alomhoz, amire egy kis létrán tudna felmenni.

2019. jan. 28. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom. Szerintem lépj be facebookon a fent említett csoportba, ott többen tudnak segíteni. Közel 1.700 fős.
2019. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincs facebokom
2019. jan. 28. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kiváló ketrec, roborovszki törpehörcsög sem tud belőle kilógni. ár-érték arányban nagyon jó, minőségben is remek.
2019. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!