Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögnek jók a Real...

Törpehörcsögnek jók a Real Nature és JR Farm Farm Food eledelek is?

Figyelt kérdés

Mert azt tudom, hogy a legjobb a dream, de ha azt vmilyen okból kifolyólag nincs lehetőségem venni, akkor ezeket írja 2.kategóriásoknak, megfelelőek, vagy nagyon fontos lenne a dreamot adni? Féle, hogy vmi baja, lesz, már 2 hörcsögöm meghaét, akiket rosszul etettem(panzi, yoyo) és a tartásuk is figyelmetlen, tapasztalatlan, kereskedős hörik voltak, most mindent jól szeretnék csinálni, mindenből a legjobban szeretném megadni neki!

Esetleg dream kategóriás másik lehetőség? Plusz, ha a 2-kategóriásat veszem, akkor mivel egészítsem ki?


2019. febr. 1. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A real nature és a jr farm farmfood is nagyon jó. Nem fog semmiben hiányt szenvedni :)
2019. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2019. febr. 1. 11:21
 3/10 A kérdező kommentje:
itt azt írja, hogy rossz dolgok is vannak benne de "nem túl sok" de engem ez nem nyugtat meg :S
2019. febr. 1. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyugtat meg, hát ideges maradsz. De ettő függetlenül nem lesz baja tőle ez is teljesen jó
2019. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
biztosan? és nem kell kiegészítésnek bármi? a zöldségeket tudom, meg vettem fűmagot, de egyéb, ami a táphoz kellene?
2019. febr. 1. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek önmagukban is tökéletes magkeverékek.
2019. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó van akkor, remélem egészséges lesz tőle a Pihe.
2019. febr. 1. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy időben etettem mindkettővel, nem véletlenül csak középkategóriásak a legfelsőkhöz képest. A középkategóriásokat majdnem mind próbáltam, a felső kategóriások közül használtam már Mixeramát, illetve most már kizárólag a Dreammel etetek. Nem fog belehalni, ha ezekkel eteted, ellenben valóban van ezeknél fényévekkel jobb táp is, közel feleannyiért....

Az RN kilója 3000 Ft, míg a Dreamé 1600 Ft körül van. Nem kis különbség árban, minőségben viszont meglátszik a hörcsögeim étvágyán, mindenén. (Én tenyésztőként etetek Dreammel, a tőlem kikerül kölykök gazdáinak is csak azt, vésztartalékba az RN-t javaslom.)

2019. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, köszönöm, Te hogy jutsz hozzá a Dreamhoz?
2019. febr. 2. 03:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Facebookon, üzenetben rendelem a készítőtől. Küldök kontaktot privátban.
2019. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!