Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja van a törpenyuszimnak?...

Mi baja van a törpenyuszimnak? Le van konyulva az egyik füle és nem áll neki úgy fel, mint a másik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs semmi baja.
2010. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ettől semmi baja sincs :) ha olyanja lesz majd kinyújtja
2010. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán mert logofülü?:D
2010. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor jó :)

és azt nem tudja valaki, hogy kell a nyuszi körmeit lenyirni?mert én nem merem neki :(

2010. jún. 30. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a felmenői közt holland ill. kosorrú nyuszi van. :)

Ha a körme világos, akkor te is láthatod meddig szabad vágni, de ha sötét v. nem vagy biztos a dolgodban, vidd el dokihoz. :)

2010. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látom én, de stegénykém annyira nem hagyja, hogy sajnálom meg félek hogy egy hirtelen mozdulat miatt belevágok neki oda ahová nem kéne.....
2010. júl. 1. 11:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy esetleg lógófülű törpenyúl is van benne, de ha nincs is szerintem nincs semmi baja.
2010. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne félj a körömvágástól. ugyanúgy lenyirja a kutyakozmetikus,állatorvos max 1000ftot kér érte :D de szerintem se csináld te mert ha véletlenül belevágsz neki az fájhat.mintha neked lenyirnák az ujjad :S én se mertem a kutyámnak levágni a körmeit,féltem hogy fáj neki,ezért elvittem kutyakozmetikushoz, az pedig megmondta hogy hiába karmol, nem szabad még levágni a körmét mert csak belevágna az érbe. azt mondta a kutyakozmetikus hogy többet kell betonon sétáltatni a kutyát. szerintem a nyuszit is rakd egy kicsit betonra,hátha attól kopik a körme :)
2010. júl. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, ezt már én is hallottam, hogy igy kopik :)azert nagyon szépen köszi a tippet :)
2010. júl. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!