Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Első kézbevételnél már szelíd...

Jazi06 kérdése:

Első kézbevételnél már szelíd lesz a Cukormókus?

Figyelt kérdés

Ha először veszem kézbe a Cukormókusomat akkor nem fog megharapni vagy ilyesmi?

Azt olvastam,hogy nagyon barátságosak!

Előre is köszönöm a válaszolat!



2019. febr. 3. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet kijelenteni, ahogy egyik állat esetében sem.
2019. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy gondos tenyésztő kézhez szoktatva adja oda az állatokat, állatkereskedés esetén ez nem így van.
2019. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lullz88 ***** válasza:
100%

Alapjáratok egy állat sem születik szelídnek. A kézhez szoktatás hosszú folyamat, de kifizetődő és fel nem fogható mély kapocs születik. Segítségre lehet egy anyag darab, amely a te illatodat viseli és berakod az állat alvóhelyére, vagy mézes joghurttal megkínálni, amibe az ujjadat mártod és ő lenyalogtja majd azt! Fontos megjegyezni, két-három ujjnyi joghurtnál sose adj neki többet egy nap, mivel nem ez a fő tápláléka!

Én, amikor még eleinte ráfogott az ujjamra a mókusom (nem történt sokszor) ráfújtam a fejére és ezzel igyekeztem "idomítani".

2019. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!