Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganat nőtt a törpehörcsög...

Daganat nőtt a törpehörcsög fülére. Emberre ez veszélyes, fertőző lehet?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nagyon gyakori hörcsögöknél a daganatos megbetegedés. Szerintem tuti az lett neki. Nem lehet semmi baja a gyerekeimnek tőle ugye? Nem tapogatják.
2019. febr. 21. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rák nem fertőző
2019. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne a daganatot elkapni?Ez nem egy megfézás!Mert ha te találkozol egy daganatos emberrel (észre se veszed hogy ki az) akkor te félsz hogy elkapod?A daganat nem cseppfertőzéssel ferjed!Ez genetika nem úgy van hogy átragad egy hörcsögről rád.De a hörcsögre veszélyes!Vidd el egzotikus állatorvoshoz!a műtét igaz hogy drágább mint maga a hörcsög (ezért nem viszi senki) de ez neki nagy szemvedés lehet!
2019. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. febr. 21. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, gyorsan műttesd meg! Kb. 15 perc alatt le tudják szedni.

Azért szerencsére egyre többen elviszik, még ha drága is - aki állatot tart, annak ez benne van a pakliban. Az én egyik hörcsögömmel is történt ilyen, neki is a fülén volt, már majdnem 3 éves volt, de megműttettem, nem viseltem meg a műtét egyáltalán, még fél évig élt utána.

2019. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Légyszíves vidd el egzotikus állatokhoz értő orvoshoz. Itt a listájuk.

[link]

Gyorsan leműti, és meghosszabbítja az életét.

2019. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűha.. te ilyen tudással anya vagy? Daganat hogy a francba lenne már fertőző...

De mondjuk az állatorvost is megkérdezhetted volna...

2019. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!