Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova vigyem a hörcsögöm, ha a...

Hova vigyem a hörcsögöm, ha a fogát szeretném "lereszeltetni" (nem tudom mi a helyes kifejezes erre)?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm már ideje olyan hangokat hallat, mintha szívná vissza a nyálát, ami tehetetlenségéből adódóan folyna ki a szájából. Eddig nem látszott, hogy túlnőtt volna a foga, de ma megnéztem es olyan mintha nem tudna rendesen becsukni. De nem tudom, hogy Budapesten vagy Tata, Tatabánya környéken hova tudnám elvinni, ahol lecsippentenenek a fogából. Előre is köszi a válaszokat!

2019. febr. 24. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát a rágcsálóknak direkt a fog túlnövés megelőzésére kell a fogkoptató(szépia)!De ha már elkéstél akkor keress egy egzotikus állatorvost és ő meg tudja reszelni neki!
2019. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Pl. az Állatorvosi Egyetem egzotikus rendelésére. Értenek hozzá, és nem drágák. Elviheted pl. a 11. kerületbe a Gráf rendelőbe is, de ők eléggé megkérik az árát:(, és a jó tapaszteletok mellett hallottam pár rosszat is.
2019. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Tatán három állatorvosi rendelő is van. Próbálkozzál náluk. A Googlin megkeresed őket, tutira van telefonjuk is. Talán felhívhatnád valamelyiket...
2019. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

BÁRMELYIK állatorvos megcsinálja.

Barátnőm hörijének az apja csinálta, ő igazi, emberi fogorvos.

De ha van egy sima dremmel szerszámod...

2019. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Budapesten például jó a Hungarovet, Pestimrei rendelő.

A fent említett Gráfékhoz ne!


Fontos tudni, hogy csak csiszolni szabad, vágni nem, illetve csak gázzal lehet altatni. Ha másik fokot választasz, és vágná, vagy nem gázzal altatná, akkor felejtsd el minél előbb!

2019. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Exopet
2019. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

1. Te NE nyúlj hozzá!

2. Nem csinálja meg "bármelyik" állatorvos.

3. Exopetet nem ajánlom.

2019. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az előző hörcsögömnél nem volt baj a fog túlnovéssel, ezért maradt figyelmen kívül ez a tény a hörikrol. Körülbelül, mennyibe kerülhet ez a procedúra?
2019. febr. 24. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez orvostól függ!Párezer ft!
2019. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 17:01-est legpontozták, pedig teljesen jó választ adott, a csiszolással, gázzal altatással!


Pesten exopet, hungarovet, Tatabányán pedig itt nézd meg (nyuszis lista, de egzotikus állatorvosok, szóval jó eséllyel értenek a hörikhez is): [link]

2019. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!