Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S O S! Gyenge tengerimalac!...

S O S! Gyenge tengerimalac! Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van egy négy éves fiú malacom akit borzalmas állapotban találtunk, mikor apukánktól hazajöttünk. Először azt hittem elpusztult és a szája teli volt kakával. Gondolom azt próbált enni. Annyit még tudni kell róla hogy a társa egy rendkívül falánk disznó aki képes akár elenni előle bármit, ő meg ezt hagyja, azaz ő egy vékony kis állat. Szóval mikor hazaértünk, szegénykém borzasztóan volt. A szájából kivettem az ürüléket, és most csak fekszik az ölemben. Lélegzik, és amit adtunk neki (daráltunk le zöldséget) azt megrágni nem, de lenyelni képes. Egyre többet nyel, és ha a lábát megszorítom, gyengén megrúg. Ti itt a válasz szekcióban osszatok ki amennyit akartok és mocskolódjatok hogy milyen felelőtlen vagyok, de azzal hogy mit adhatnék neki, többre mennék. Kérlek segítsetek, ő a legédesebb kis disznóm, nem akarom elveszíteni. Légszives értelmesen válaszoljatok, ez tényleg sürgős lenne.

2019. febr. 24. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Ezen kívül annyit tehetsz, hogy amíg odaértek addig fecskendőből próbáljátok itatni.
2019. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal állatorvos! Nézz szét nezen, hogy kik vannak a sürgősségin. Ha a malac sokáig nem eszik, akkor elindul egy folyamat, amit egyedül nem tudsz visszafordítani! Hol laksz?
2019. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
2019. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett? Aggódunk a maliért.
2019. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rosszul van Trovet táp és/vagy oxbow critical care, a trovet egy gyógytáp, vízzel lehet pépesíteni a critical pedig ha jól tudom por alapú kikeverős tápszer, mindkettő ilyen helyzetre való, úgy tudom csak állatorvosnál kapni.
2019. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!