Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bak törpenyuszink csak azért...

Bak törpenyuszink csak azért szeret minket ennyire, mert a szexen jár az esze? Ivartalanítás után mogorva lesz?

Figyelt kérdés
1 éves múlt, olyan mint egy kiskutya, ha ki van engedve lohol utánnunk, mindig láb alatt van, ha leülünk az asztalhoz a lábunkoz fekszik, ha a kanapén ülünk felugrik hozzánk. Gyakran hallat morgó hangot és köröz a lábunk körül, ami úgy olvastam hogy az udvarlás jele, sőt minden tiltás ellenére, folyamatosan bepróbálkozik a lábunkkal "párosodni". Már kapott egy plüssállatot hogy azon élje ki az ösztöneit. Mióta ivarérett lett mindent összebogyózik a lakásban, és furcsa barnás pisi nyomokat is hagy a lakás egy pontján. Mivel nem tervezünk kisnyuszikat, nem akarjuk hogy szenvedjen, biztos nem jó neki ez a felfokozott állapot, hamarosan visszük ivartalanítani. De emiatt aggódunk, hogy végülis utánna milyen lesz a természete, ugyanúgy érdeklődni fog e irántunk és követni, vagy teljesen érdektelenné válik, és mogorván elkerül minket, mint ahogy kölyökkorában is tette.
2019. febr. 24. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megvan az ivartalanítás akkor rá pár hónap múlva fog történni válatozás.

Nem lesz jelölő pisi és sok kaksi. Nem fogja megrakni a lábadat. Viszont a cuki követés és zümmögés az valószínűleg megmarad. Egyébként sokak mondják hogy utána nyugoddtabbak és bújósabbak.


Bak nyuszival nincs tapasztalatom de nősténnyel van. Nekem már nem pisil az ágyra ivartalanul. Viszont jön utánam követ mindenhova és zümmög továbra is. Fura de elkezdett utána nyalogatni. Ha nem simizem hosszabb ideig mellettem kuporog. És a kedve ugyan olyan na meg még csintalanabb is lett mert nincs elfoglalva a hormonjaival hanem éli vidáman a kis életét.

2019. febr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!