Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rozettás tengerimalac tenyészt...

Rozettás tengerimalac tenyésztőt ismer valaki?

Figyelt kérdés
Esetleg olyat aki Debrecen környékén munkálkodik vagy a szállításban tud segíteni, és rozettás/ abesszin temgerimalacokkal foglalkozik? Nem feltétlenül fontos a származási lap,vagy hogy tényleges tenyésztő legyen, de állatorvos által ellenőrzött picit nem tudom hol talalhatnék.
2019. márc. 3. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem itt érdeklődj:


[link]


Nekünk nyuszik van tőle de az tényleg egészséges és tenyésztett nyuszi!

2019. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos náluk rozettás malac nincs,ha jól tudom
2019. márc. 3. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon sajnos nincs ilyen. Valószínűleg azért mert rozettás malacokat nagyon könnyű "gyártani", ezért a fajtatisztára nincs akkora igény. Abesszín malackát nem fogsz kapni tenyésztőtől. Vagy válassz peruit (ők is rozettásak, csak hosszú szőrűek), vagy fogadj örökbe. A legjobb a Malacmentéstől, mert ott ellenőrzött, egészséges malacok vannak, és néha egészen kicsik is. De magánembereknél is gyakran van véletlen szaporulat, vagy örökbe fogadható malac, viszont ezeket sosem látta állatorvos. Ezért sose fizess, nehogy valami rossz szaporítót támogass.


Ha ragaszkodsz az abesszínhez, a szomszédos országokban vannak tenyésztők, de a szállítást neked kell megoldani. Ha valakinek ez megéri, vonattal egy nap alatt meg lehet fordulni.

2019. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!