Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok csincsillát és/vagy...

Hol tudok csincsillát és/vagy hörcsögöt venni?

Figyelt kérdés

Pesten vagy Székesfehérváron.

Helyük és az ellátása megoldható,de még nem vettem magamnak kis szörgombócot és nem tudom ez, hogy működik 😔 tudom a hörik kb 2 évig élnek csincsillák kb 20 évig. hörcsögnek èpítenèk a szobám falára pici csöveket amik a plafonra érnek így lesz pár méteres futkározos helye. csincsillának meg alvás időre lenne kis zuga meg mikor egyedül van a többi időben úgy is egyfolytában rajtam lesz és hordozni fogom mindenhová. az ő helye az ágyam fölött kb 60cmvel egészen a plafonig kilenne építve egy kis ketrec ami kb 20cm széles lenne az alja üveges, hogy pihi közben is tudjam kukkolni,de ne pipiljen rám 😂 . nem mindig aludna a helyén néha megengednèm , hogy a takaromon aludjon ne depizzen nekem a ketrec miatt. és vinném sètáltatni ami úgy nézne ki,hogy olyan pórázt kapna,hogy a nyakamra lenne kapcsolva így egyfolytában rajtam mászna és olyan pulcsiban lennék,hogy a zsebében tudjon aludni vagy a kapucnis részében és beèpített etető részt alakítanèk ki neki, így nem tud elszőkni és nem kell félnem valami megeszi. A fürdetés részt még nem tudom,hogy működik. víz érheti e-?

köszönöm a válaszokat ,előre is.



2019. márc. 4. 16:17
 1/10 A kérdező kommentje:
rosszul mértem kb 50cm széles lenne 😂
2019. márc. 4. 16:30
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

A hörcsögnek nagy alapterület kell, nem falra szerelt csövek. Azt hogy takarítod, ha belepisil? Ez nagyon rossz ötlet. A csincsillát tilos egyedül tartani. Az ágyad fölé rakni nagyon rossz ötlet, nem fogsz tudni aludni. Sehova ne hordozd, stresszeli az utazás. Pórázt tilos rátenni... Megfojtanád, vagy eltörnéd a csontjait. Ezt felejtsd el. A csincsilla nem fér bele a pulcsi zsebébe. Láttál te már csincsillát? A kapucnis rész is baromság. Fürdetni tilos.

Sehol ne vegyél. Tilos kereskedésben vásárolni. Fogadj örökbe. Bár ha ilyen vad ötleteid vannak, és ennyire nem tudsz semmit a tartásukról, nem tudom, fognak-e neked örökbe adni...

2019. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Játékboltban lehet kapni plüss hörcsögöt és csincsillát. Na az való neked!
2019. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire "társas" vagy ajánlom a görényt :) ééss a csincsilákhoz nem értek de a hörcsöghöz pár tippek: pl: aranyhörcsögnek -> Min. 80x50 de SOKKAL JOBB a 100-120x60 hisz rengeteget futkároznak > min 28Cm átmérőjű kerék (nek rácsok) vastag Forgács + sok bújó+ ingergazdag hely+ Csincsilla homok + normális táp. Nagyjából ennyi. ja és tilos együtt tartani :) ha esetleg van mégkérdésed hörivel kapcsolatban írj! (beszerzése vagy csak más kérdés)
2019. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de hány éves vagy? 9?
2019. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább tájékozódj
2019. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan gondolod, hogy egy csincsillával akarsz aludni? Hogy ne depizzen be a ketrec miatt? Édes jóistenem. Láttál te már igazi csincsillát? Hogy aludnál vele? Ráfekszel és eltöröd a csontjait, vagy leesik az ágyról! Mellesleg a sok stressz miatt valószínűleg rád is kakilna/pisilne. Ezekhez az elvárásokhoz egy kutya felelne meg, DE NEKED, MÉG NEM! Kérlek olvass utána, melyik állatot, hogyan kell tartani!
2019. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Amit itt leírtál az úgy ahogy van teljesíthetetlen.

Egy hörcsögnek nem jók a falra szerelt csövek. Belepisilnek egyrészt, másrészt nekik nem a magasság a fontos hanem a sík alap terület ami egy törpének 60x50 és egy aranynak 80x50-es ketrec. Éjjeli állatok szinte soha se látni.


Csincsillát egyedül tartani tilos. Bedepiznek és nem fog még 10 évig se élni. Nem jó nekik. És A az ágyad fölé építgetős izé felejtős. Csininek kell egy válfás szekrénnyi hely. Az ideális nekik mert szeretnek mászni viszont a gazdin nem szeretnek mászkálni. Pórázt rárakni tilos. Ha megrántja azonnal törik a csontja és kampec. Fürdetni tilos. Amugy meg bele se fér egy pulcsi zsebbe nem icipici állatok.

50 centi széles helyet neki??? Még egy hörcsögnek is kevés nem hogy egy 6szor akkora állatnak aminek brutális a mozgásigénye. Felejtős amit te szeretnél.

Min. 120 centi széles legyen a magasságról meg ne is beszéljünk.

2019. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok. Kereskedésből ne vegyél. Székesfehérvári vagyok és amiket láttam a kereskedésekben borzalmasan rossz állapotban vannak. Nem éri meg. Keress tenyésztőt( nem szaporítót) vagy ments meg egyet és fogadj örökbe.
2019. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
kamu kérdés. Jó szórakozni? Rendes választ adtam és mi az hogy gechi? Privátban ezt elküldeni? Most az a bajod hogy nem megfelelő tartás az amit te kitaláltál? Ha nem tetszik a válasz akkor minek kérdezel?
2019. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!