Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretném kiengedni a tengerim...

Szeretném kiengedni a tengerimalacokat?

Figyelt kérdés

Pár évesek már, mindig ketreclakók voltak. A ketrec magasan van, szóval nem tudnának közben oda bejárni.

Akik kiengeditek: sokat kakilnak-pisilnek szanaszét? Mire figyeljek? Hogy oldjam meg? Nem akarok nagy dzsuvat meg folyton takarítani, csak sajnálom őket, hogy nincs ketrecen kívüli életük.


2019. márc. 4. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam nekik a szobába tenni vagy a wc-t(az övéket) vagy egy kutyapelust és arra rá szoktattam őket!
2019. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen kakilnak meg pisilnek. Ha még sosem voltak kint lehet egy helyben fognak ülni a félelemtől. Ott engedd ki őket ahol fel tudod takarítani amit hagynak. Pl. Linoleum, laminált padló. A kő az felsértehti a lábacskájukat ha csúszós meg elesnek ha futnak. És figyelni kell rájuk mert rágcsálnak mindent. Ha lenne kerted azt biztos élveznék de nem tudom a lakás mennyire izgi nekik. Az enyémek annyira nem élvezték mert nem úgy van kialakítva ahogy azt ők szeretik.
2019. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!