Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúszi tenyészet hez milyen...

Nyúszi tenyészet hez milyen engedély kell? vagy nem kell?

Figyelt kérdés
Kiskorom ota foglalkozok a nyúllal és arra gondoltam el indítok egy tenyészetet 15 darab nyúlal 5 fajtával ( Holland Törpenyúl , Oroszlán fejü törpenyúl, Angóranyúl,Miniatűr kosorrú,jersey wooly)1fiú és 2 lány / faj és majd tovább növelni az álományt

#nyúl #Nyúl tenyészet
2019. márc. 5. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Inkább egy helyesírási szótárra ruházz be. A tenyésztés nem munka hanem drága hobbi. És nem nyereséges. Egyébként meg 1 max 2 fajtára kéne koncentrálni. Elegendő helyed is lenne hozzá? Mondjuk egy külön gazdasági épület nagy elkerített füves résszel? 15nyulat nem lehet kis ketrecekben nyomorgatni és nem lehetnek mindig együtt sem az ellenkező neműek. Különben a nőstények folyamatosan elleni fognak. És az nem tenyésztés hanem szaporítás.
2019. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem Magyarországon nőttem fel és itt nincs magyar óra
2019. márc. 5. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
De most írtad hogy 6 nyelvet beszélsz priviben..ha ennyire okos vagy,akkor miért nem tudod,hogy bárminek a tenyésztését be kell jelenteni,név kell,kell szövetségi tagság stb.? :D Én is tudom ezeket,pedig nem tenyésztek semmit. Ez olyan alapműveltség dolog. Ezek nélkül csak sufni szaporítás.
2019. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen engedélyköteles, nagyon sokat kell fizetni érte és nagyon nehéz megkapni azt az engedélyt. Szerintem el se kezdd ezt az egészet.
2019. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!