Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac és elektromos...

Tengerimalac és elektromos cigi használata, mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Már több éve így tartom a szobámban, eddig nem tapasztaltam problémát emiatt. Alacsony nikotintartalmú löttyöt használok, és csak a nap végén van intenzívebben használva. Annyit vettem észre, amikor szívom, akkor a malacom elkezd csipogni, pont úgy, mint mikor zacskócsörgést hall, vagy ha hámozom a közelében pl. a répát, almát. Ez gondolom csak rossz beidegződés nála, és azt hiszi mindig, hogy kaját fog kapni, ugye? Rendesen van etetve, talán többet is kap a kelleténél mindenből. Most lesz idén 5 éves. Szerintetek?

2019. márc. 15. 04:09
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A tengerimalac használata mindig veszélyes, ecigivel együtt pedig különösen az.
2019. márc. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Mire használod a malacot? Ha azt is elszívod akkor érthető, hogy zavarban van.

Amúgy baja nem lehet tőle, mert ahhoz kevés ideig êl, hogy tüdőbetegség kialakulhasson

2019. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan azzal a malaccal ! Még mérgező is lehet ! Van egy lista, azokról a tengerimalacokról, akik/amelyek nem mérgezőek !
2019. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Magas labda :)



Csak azt mondja a coca, hogy vigyázz, mérgező a levegő.

Téged akar megmenteni.



Érdekes az amikor az ember jobban figyel egy rágcsáló egészségére, mint a sajátjára.

2019. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Drága jó anyám is ugyanezt mondta, mint te kedves utolsó. :D Hogy tutira nem kaját remél, csak engem figyelmeztet, hogy hagyjak fel azzal a xarral. :D
2019. márc. 15. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a malacod rászokott a nikotinra, így amikor rágyújtasz, izgatottan várja a hatást.
2019. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!