Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek hogyan keverjek tápot?

Hörcsögnek hogyan keverjek tápot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden táp borzalmas, és hiába van ráírva a hörcsög, az nem nekik való. Ugyanez van tengerimalacnál is, ott is csak egy táp megfelelő Magyarországon nekik. A kérdésem az lenne, hogy csináljak hörcsögnek megfelelő tápot? Azt ajánlották, hogy ha más nincs, kanári tápot keverjek össze valamivel, de mivel, és hogyan? Tápkeveréshez nem értek... Rendelésre sajnos nincs lehetőségem.

Kanári tápból milyen kell? Mivel keverjem össze?



2019. márc. 28. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha te ennyi tudással keversz, akkor az a hörcsög hiánybetegségben fog meghalni. Rendelj a Hörcsögmentéstől, ők készítik a legjobb magkeveréket az országban. Közel 100 összetevője van: rengeteg féle mag, szárított gyógynövény és szárított rovar. És ők egy hatalmas táblázatban vezetik az analitikai összetevőket, így garantáltan egészséges, és mindenféle vitamin és nyomelem megfelelő arányban található meg benne. Dream eleség néven fut. Az ára is nagyon baráti.
2019. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam a Dream-ről, és rendeltem is volna, de a szüleim teljesen kiakadtak, hogy normális vagyok e, amiért tápot rendelek... Konkrétan a „táp" szón akadtak ki.

Nagyon szeretném, ha megengednék, de ezt már biztosan nem fogják... :/ Sajnos így is állandóan szekálnak, hogy havonta mennyit költök az állatokra, meg ilyenek.

Ezért szeretnék valami más megoldást keresni :/

2019. márc. 28. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg egy barátodat, hogy rendeljen neked és ha megjön, egyszerűen vidd haza.
2019. márc. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Rendeljen egy ismerősöd. Vagy rendelj foxpost automatába, aztán egy "barátnős sütizés" során hazaviszed. Vagy ha budapesti vagy, gyere el jövő vasárnap a Rágcsálót világa rendezvényre, ott is lehet majd venni a Hörcsögmentés asztalánál. :) Illetve lépj be facebookon a Hörcsög imádók csoportba, hátha valaki talán az iskolád elé tud neked vinni. Sok a segítőkész ember. ;)
2019. márc. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!