Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vidrát lehet háziállatként...

Vidrát lehet háziállatként tartani?

Figyelt kérdés
Tudom,ez sokak számára roppant furcsa kérdés lehet, de rengeteg helyen látom mostanában hogy vidrákat örökbefogadnak. Arra lennék kíváncsi,hogy valóban van e ilyen lehetőség, és ha igen, milyen engedélyek vagy egyéb dolgok szükségesek ehhez? (mielőtt bárki elkezdené hogy úgysem fogom tudni biztosítani a megfelelő környezetet vagy akármi egyéb,nem azért írtam ki a kérdést mert mindenáron szeretnék vidrát tartani, csupán érdekelnek az ezzel kapcsolatos lehetőségek)
2019. ápr. 2. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Az európai védett, ahhoz nem kapsz engedélyt.
2019. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol láttad?
2019. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leginkább külföldi bloggereknél láttam,illetve egyik ázsiában élő ismerősöm mesélése alapján ott számos vidrát tartó emberrel lehet találkozni. Magyarországra vonatkozóan azonban nem nagyon találtam erről információt,ezért is gondoltam hogy hátha valaki tud esetleg valamit.
2019. ápr. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!