Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan zárjam vissza a nyulaka...

Hogyan zárjam vissza a nyulakat a ketrecbe?

Figyelt kérdés

Egy hete hoztam haza két nőstény törpenyulat. Eddig visszamentek a ketrecükbe maguktól, de ma kintvoltak több, mint 4 órán keresztül és eszükbe se jutott visszamenni a ketrecbe, max addig még ettek, de ha beakartam zárni már vissza ki is szaladtak.


Hajkurászni, kergetni nemakartam őket, nehogy megilyedjenek, így elég hosszadalmas volt visszaterelni.


Ti hogy oldjátok meg, hogy ha vége a kintlétnek menjenek vissza a ketrecbe?



2019. ápr. 8. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképp jó, hogy nem kergetted őket. Igazából ha nem lehet megfogni őket (?), akkor csak az van, amit csináltál, vagyis kivárni, amíg bemennek. Az enyém is úgy van szoktatva, hogy a reggelit, vacsorát ott kapja, egyből bemegy, ahogy meghallja a tápos zacskót. Persze pici időbe telt, míg megszokta.

Ha engedik megfogni magukat, akkor óvatosan meg lehet próbálni betenni őket, ha már ott várja a kaja, akkor előbb-utóbb rájönnek, hogy érdemes bemenni.

2019. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!