Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnek 2 vagy 3 egeret....

Szeretnek 2 vagy 3 egeret. Hogyan terentsem meg nekik a legjobb korulmenyeket?

Figyelt kérdés

Ugy sajnalom a kiserleti egereket. Emellett mindig is szerettem oket, kiskoromban volt egy konyvem es mindig azon gondolkodtam, hogy elvefogoval megfogok egy egeret es de jo lesz.(persze ez nem sikerult utolag halistennek:D)

Kereskedesbol volt egy egerem, ot nagyon szerettem, viszont csak egyedul tartottam, akkor nem tudtam az igenyeiket.

Leirnatok mi kell egy egernek? Esetleg oldalt egertartashoz? Mekkora ketrec?

Inkabb emeletes? Mekkora kerek ajanlott? Taplaleknak mik mehetnek?

Stbstbstb

Koszonom a valaszkkat!



2019. ápr. 8. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Egerentyűk Facebook oldal és weboldal. Ott mindent megtalálsz. :)
2019. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Az egér nagyom aranyos, de amit találsz egér az általában nem kedvencnek, hanem takarmánynak van tenyésztve, ezért agreeszív lehet. Ajánlom a mongol futóegeret vagy a dzsungáriai törpehörcsögöt.

Érdemesebb terráriumban tartani, mert úgy nem szór ki mindent, és nincs az az idegesítő hang, amit a ketrecen mászkálással és annak a rágásával ad ki. Én egy 30x60 as alapterületű terráriumot ajánlok, futóegérnek érdemes nagyobbat. Úgy rendezd be a terráriumot, hogy azt amit elér a fogával, az fából legyen, és ne műanyagból, mert rosszat tesz neki, és a műanyag cuccok nem eldobhatósak. Ne rajk be mindenféle alagutat, mert nehéz takarítani, és el fog bújni az állatod. Rajk inkább kivájt fa cuccokat, amibe bele tud menni. A további infókat megtalálod az Egér/mongol futóegér/dzsungáriai törpehörcsög tartása/etetése címszó alatt

2019. ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Amit az első ajánlott, ott tényleg megbízható infókat találsz. A második is jókat írt, de a 30*60 ketrec nagyon kicsi. Törpehörcsögnek is 50*80 a minimális ajánlás, pedig ők egyedül tartott és kevésbé mozgékony állatok. Az egérnek szüksége van rá, hogy felfelé is tudjon mászni. A bolti ketreceket felejtsd el. Sajnos az egérnek árultak nagyon kicsik és egyáltalán nem praktikusak. Tele vannak színes műanyaggal, ami rosszul szellőzik, nehezen tisztítható, és az egérnek sem jó. A nagyobb ketreceket nem egereknek csinálják, ezért a rácstávolságuk túl nagy nekik. Neten talán tudsz rendelni megfelelőt, vagy akár a Facebook csoportban is találhatsz eladót.
2019. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Bár ez egy hörcsögös oldal, és itt a hörcsögöknek megfelelő méretű ketrecek vannak összegyűjtve, de amihez az van odaírva, hogy aranyhörcsögnek is jó, az már megfelelő méretű egérkéknek is, maximum a magasságnál vedd figyelembe, hogy a nagyobb magassággal rendelkező ketrecek jobbak. :)

[link]

2019. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!