Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Mit bírna csinálni az állatorvos?

10 nappal ezelőtt voltam a nyulammal az állatorvosnál.Mint kiderült a medencecsontjánál inkább a bal lábánál repedés van.De még az orvos sem tudta megállapítani,hogy hol,a rögentképen.(Ugye a medencecsont nem egyenes ezért nem lehetne rögzíteni a lábát)Mondta,ha nem jön helyre akkor 10 nap múlva vigyem vissza.

A nyuszim jól van,eszik,iszik.Mintha kicsit fogyott volna,de ettől függetlenül ugyanúgy viselkedik,mintha nem történt volna semmi.Csak,hogy a lábát nem használja :(

A kérdés tehát az lenne,hogy mit bírna csinálni az állatorvos?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyúl, repedés, fogyás, állatorvos

ápr. 14. 16:24  Privát üzenet  

A válaszok
Altatás.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 14. 16:31 Privát üzenet

Vidd vissza 10 nap múlva (ha addig nem romlik).

Egy második röntgen talán jobban elbírálható, mert ha a törés nem is látszik, akkor is lehetnek más jelek, amik utalhatnak a sérülés helyére, amik friss töréskor nem látszottak.

Ha ismét nem tudják elbírálni, akkor lehet, hogy más doki el tudja (ezért érdemes elkérni a röntgenfelvételt).

Az is lehet, hogy spontán gyógyul majd valamennyire, és megtanulja használni.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 14. 16:36 Privát üzenet

Remélem egzotikus állatorvos vizsgálta a nyuszidat..

Hányszor el lett mondva ne gyakorin tegyétek fel ezeket a kérdéseket !...

Az Expet a legjobb Bp-n, ott kellene megnezetni a nyuszit.

Mellette lépj be Törpenyuszisok csoportunkba a Facebookon. Hova valósi vagy?

Az egy nagyon jó jel ha a nyuszi életvidám és eszik, iszik, bogyózik. Leesett valahonnan? Vagy mitől van repedés a lábánál? Doki csak ennyit mondott?

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 14. 16:45 Privát üzenet
Exopet

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 14. 16:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerbiai vagyok,Újvidéki.Igen egzotikus állatorvoshoz vittem,Becsére a ZarVel Vet-hez.Budapest nagyon messze van.

# 5/5Időpont ápr. 14. 16:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baja város környékén tudtok EGZOTIKUS állatorvost? (hörcsögnek kellene) (Többi lent)
Kitölthetem a nyuszim oltási könyvét?
Vakarózik a sünim, mit tegyek?
Hova vigyem a hörcsögöm, ha a fogát szeretném "lereszeltetni" (nem tudom mi a helyes kifejezes erre)?
Gyöngyös és környékén állatorvos?
Tengeri malacom el kezdett hirtelen santitani a job hatso labara, meg is neztem a labat de nem lattam rajta semmit, most tanacstalan vagyok kicsit ugyhogy ha meg par napig ilyen...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!