Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögöm...

Esseker kérdése:

Dzsungáriai törpehörcsögöm van ami nem rég fialt, az apát külön raktam amint észrevettem hogy megszülettek. -Ha a kicsik nagyobbak lesznek visszarakhatom az apát? -Nem fognak összeverekedni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd vissza! Verekedni fognak és újabb álom höribabák fognak születni, pedig ezeknek is nehéz lesz gazdát találni.
2019. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*alom
2019. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A hörcsög magányos állat, tilos párban tartani.

2. A hörcsögök szapora állatok és az értékük kb 0, nem fogsz tudni mit kezdeni a rengeteg kis hörcsöggel.

2019. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Bocsánat hogy ezt mondom de nagyon nagy sz@rban vagy.


Tilos őket párban tartani mert kinyírják egymást.

Ha kicsik elérik a 4 hetes kort azonnal párzóképesek egyesével külön kell szedned őket mert újra párzani fognak egymással vagy összeverekednek és megölik egymást.

Mindegyik hörinek biztosítani kell a 20 cm átmérőjű kereket illetve a 60-as ketrecet. És próbálj nekik minél hamarabb megfelelő gazdit találni. Akár már most mehet is fel a hirdetés hogy ne kelljen ennyi felszerelést beszerezned.

Ha nincs helyed az apának akkor őt is ajándékozd el mert ha összerakod a nősténnyel újra picik lesznek.

2019. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nemrég 20 hörcsög került a Hörcsögmentéshez egy hasonlóan ostoba embertől... Komolyan fel se merül benned, hogy ahogy visszateszed a hímet, egyből vemhes lesz a nőstény? Itt a verekedés a legkisebb baj, mert ha ezt csinálod, lassan egy szobányi beltenyésztett hörcsögöd lesz, akiknek képtelenség megfelelő gazdit találni.
2019. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Na, ma este újabb 14 hörcsögöt kell egyesével szétpakolnia a mentésnek egy hasonló egyén miatt. NE SZAPORÍTS!!!
2019. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hörcsögök magányos állatok.Ha az apát visszarakod akkor:

-Verekedni fognak

-Állandóan fognak születni a kis hörcsögök

-Az apa hörcsög meg is eheti a kicsiket

Szóval véletlenül se tedd vissza az apát.Illetve ha a kicsik eltudják magukat látni.Az kb. 1 hónapos korukban történik meg.Akkor érdemes a kicsi hörcsögöket elajándékozni.(Felelőségteljes gazdiknak)Azért kell őket elajándékozi,hiszen a kicsik ha felnőnek akkor az anyukkal tudnak pározni.És egy hatalmas beltenyészet lesz nálad :(.Sok szerencsét :)

2019. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem raktam vissza az apát , külön vannak :)

A másik meg hogy mikor megvettem őket nem is verekedtek, egymáson aludtak sőt még akkor se volt baj mikor meglettek a picik csak óvintézkedés miatt szedtem ki az apát.

-A kicsiknek már van helyük nem kell besz*rni :)

-Olyan nagy akváriumok van hogy még én is elférnék benne.

2019. ápr. 29. 20:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, és mielőtt még bárki is még 1x a hörcsögmentéssel jönne itt nekem, 4 kis cuki hörcsögöm van nem 20 nem 100 :) már mindegyiknek meg van a helye.
2019. ápr. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!