Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér tartása büdös?

Egér tartása büdös?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Táncoló egereim voltak, egyáltalán nem voltak büdösek. Kissé zajosak éjszaka, ahogy rohangáltak.
2010. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Igen.


Gyakran takarírsd a lakhelyét, és illatosítót!

vagy

Szokd meg a szagot!

vagy

Válassz másik, nem annyira büdös háziállatot (pl: cica, kutya)!

2010. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! és te hány naponta cserélsz almot?
2010. júl. 5. 20:21
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
NINCS BÜDÖS ÁLLAT!Ha te is alomban élnél és nem takarítanák rendesen te is büdös lennél,minden csak takarítás kérdése!
2010. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok, persze én is úgy értettem, hogy takarítás mellett. -.- azt hittem ez egyértelmű, egyébként én hetente 3* cseréltem az almot.
2010. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Na igen! Az állatok nem büdösek, ha tisztán tartjuk őket! Persze minden állatnak van valami jellegzetes szaga, de még egy görényt is lehet zavaró szag nélkül tartani :)
2010. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
nekem van fehéregerem, ketrecben tartom a szobámban. egyáltalán nem büdös :) hetente cserélem az almot neki.
2010. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem az egér tartása büdös, hanem az egér. Hiába írjátok hogy az egér nem büdös, de sajnos az. Ha beteszel egy egeret egy üres üvegbe, és megszagolod, akkor is dől magából az állat bundájából a vizeletszag. Náluk ez a normális. Amúgy nem tartok egeret, éppen ezért, egyszer fogtunk egyet és berendeztem egy terráriumot, vadiúj forgáccsal, beletettem és fél óra múlva bűzlött a szoba mint amit telikentek vizelettel. Nagyon durva volt. Hörcsögeim vannak, azok meg se közelítik ezt.
2010. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Azért a házi egeret, amit megfogsz, és kitudja hol járkált, ne hasonlíts össze egy "vett" egérrel. Persze, hogy annak szaga van hisz bujkál mindenfele, főleg vidéken a házállatok közt. :D
2010. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig tartottam egereket, így tudom:

- A hím egér sokkal de sokkal szagosabb, mint a nőstény, ezért lány egeret/egereket válassz!

- Gyakorta takarítsd, ez függ attól milyen kaját adtál neki (zöldségtől, gyümölcstől pl. hamarabb szagosabb, de ezekre szükségük van néha), mennyire van meleg, mekkora az élőhelye.

- ne csak a forgácsot cseréld, hanem alaposan mosd ki a lakóhelyét.

2010. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!