Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék, hogy lehessen egy kis rágcsálóm?

Figyelt kérdés

Pl patkány, vagy törpehörcsög, vagy mókus:) azt mondják, hogy úgyse törődnék vele, és mindezt arra alapozzák, hogy amikor 1 évesen volt egy kutyám, nem mertem a közelébe menni, mert kétszer akkora volt, mint én, és ugrált. meg hogy az ő házukban ne legyen állat, de hát ki sem mozdulna a szobámból. meg hogy ne erre költsem a pénzem, de ősszel szeretném, akkor már egyetemre fogok járni, úgyis dolgozni fogok, hagy költsem már arra a pénzem, amire szeretném:( mit csináljak?

18/L


2010. júl. 5. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
18 évesen? Vegyél egy hörcsögöt, elsőre az tökéletes lesz, a legegyszerűbb gondozni és a legkevésbé büdös. Terrárium, bele egy törpehörcsög, vagy arany, és meg fognak békélni vele ha a szobádban van és takarítod, eteted. De fontos hogy egyetem alatt is tudod? ha elmész koliba, kire marad? Amúgy épp itt az ideje h 18 évesen elkezd érvényesíteni a saját akaratodat. Eleget vártál már.
2010. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért mennék koliba?:) nem merem megvenni, mert képesek kidobni vele együtt:(
2010. júl. 5. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
az a terrárium azért inkább ketrec legyen. A hörinek jobb lesz.
2010. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem engedték meg, hogy hozzak a lakásba hörcsögöt. Megkérdezdtem a válasz nem volt. Én meg elhoztam őket :) Azóta is itt van az egyik (sajnos a másik már meghalt de helyette vettem egy törpe hörit a másik az arany höri)

Szerintem simán hozd el. Apa mindig izél, hogy jaj kidobja meg, hogy minek az (néha rá jön az ötperc olyankor mondja)

Hiába kérleled úgy sem fogják meg engedni. Ideje kicsikét kiállnod azért amit szeretnél.

Törpe nyulammal dettó ugyan ez volt. Nem akarták hogy ide jöjjön meg hogy nem fognak kijönni a kutyával bla bla bla. A végén addig mondtam, hogy egyik sem mondta azt hogy nem, de azt sem, hogy igen. Így elhoztam :) Őt muszály volt, mert kidobott állat volt és én mentettem meg az életét :) A kutyával is jól kijön szóval...

Sok sikert :)

16/l

2010. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok a 16/l: A kutyával is az volt, hogy nem kell ide kutya mert az előzőt sem vittem le sétálni. A poén az, hogy 6 évesen kértem a német juhászomat meg is kaptam és kicsikét nagyobb volt mint én :) Meg le se engedtek vele egyedül sétálni. Attól függetlenül mindig mentem apával sétálni vele. Még ő is él csak kivitték kertbe mikor öcsém született. Szóval csak másfél évig volt velem. Azóta vágytam egy másik kutyára de mindig evvel a hülye kifogással jöttek. Mondtam nekik olyankor, hogy hozzák vissza akkor Rexit és sétáltatom. Most másfél éve van nálam egy kutya akit befogadtam. Jövőre viszont szeretnék venni még egy német juhászt mert nagyon szeretem a fajtát.
2010. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon egyszerű: mondd a szüleidnek, hogy:

1. olcsó

2. igénytelen

3. szagtalan

4. nagyon aranyos

5. egyáltalán nincs egér feje!!

Ezt mondhatod nekik, ha törpehörit akarsz. (( én a törpehörit ajánlanám!!))

2010. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a szüleid állatbarátok, akkor nyugodtan hozd el a kisállatot. Bátyámmal ezt már párszor (2x) eljátszottuk, de szüleink nagyon nagy állatbarátok. Ha nem szeretik az állatokat, akkor sajnos nem tudsz mit tenni :\
2010. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!