Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Össze lehet engedni 2 különböz...

Össze lehet engedni 2 különböző fajta rágcsálót?

Figyelt kérdés
Pontosabban 3at. Van két mongol táncolóegerem, iszonyat kedves mindkettő, kézhez vannak szoktatva. Az egyik kis nyomi csendes, a másik pedig iszonyú szeleburdi. És most "mentettem" meg egy kis fehér egeret (kb 1,5 hetes) egyik haverom kigyójától. 2 napja magammal cipelem, nagyon összebaratkoztunk, kb a zsebembe alszik, rámászik a vállamra vagy a hajamba, nyalogat. De nem tudom mindig magamnál tartani. Ha összeeresztem őket, megeszik, bántják?

2019. máj. 1. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Na akkor most mongol futóegered vagy japán táncolóegered van?
2019. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd össze őket! Viszont a japán táncoló egérnek is szerezz be egy azonos nemű társat.
2019. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad összeengedni, rakd be egy műanyag dobozba, amíg nem veszel neki egy ketrecet gagy terráriumot
2019. máj. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!