Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap vettünk a barátommal...

Tegnap vettünk a barátommal egy kisegeret. Semmi gond nicsen vele, eszik iszik aktiv . Viszont nem tudom hogy az normális-e ( még nem volt tapasztalatom kisemlősökkel) hogy ennyit kakil?

Figyelt kérdés
Amikor kiveszem a kezembe is egy fél óra alatt kb 4x , habár a ketrecben nem tudom pontosan mennyit "termel"de ma reggel takaritottam, és elég szép adag jött össze. Szóval ez normális? (nincs vele bajom csak kiváncsi vagyok) A válaszokat előre is köszönöm ! :)

2019. máj. 4. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gyors az anyagcseréje.
2019. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt gyors az anyagcseréje, másrészt a kezedben a stressz miatt is természetes. Ha már jobban hozzátok szokik, nem fog a kezedbe annyit "termelni".
2019. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon sokat eszik, ezért normális, illetve stresszel a kezedben. A mongol futóegereim, így bele-bele esznek a kajába, a sima labor egerek pedig szinte egyből mindnent megesznek
2019. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2019. máj. 4. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, mivel gyors az anyagcseréje. Viszont az egér társas állat. Szüksége van fajtársra. Ha egyedül tartod, beteges, problémás (harapós, aggresszív, depresszív, stb.) lesz, és bele is pusztulhat.
2019. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Légyszi fogadj örökbe mellé egy azonos nemű társat!
2019. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nincs tapasztalatom egérrel,de először is gyors az anyagcseréje,

másodszor pici és stresszel ha még nem érintkezett emberrel először lassan megközelítve simizd aztán próbáld meg.

2020. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!