Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesünnek élőeleségként...

Törpesünnek élőeleségként muszáj élő kukacokat adni, vagy adható a szárított változat is?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék afrikai fehérhasú törpesünit, de nagyon félek a rovaroktól, megoldás lehet a szárított változat, vagy kénytelen leszek legyőzni a félelmem?
2019. máj. 5. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A Fressnapfban lehet venni kimondottan sünöknek eleséget, konzervet is. Az enyémnek ízlett az is.
2019. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem jó az annak ha bezárva kell leélnie az életét, ne akarj.
2019. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A giliszta is jó neki.
2019. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az élő állatban több a tápanyag. A szárított csak ropi.
2019. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit sün tápnak vehetsz az a keleti sünik igényeinek van kitalálva hiába van rajta törpesünis kép, néha egy kicsi elmegy, de nem jó nekik hosszútávon.

Rovarokkal meg próbálkozz, de az elő lisztkukac eleve érdekesebb, én mindig elrejtettem a ketrecben a forgácsba, hogy vadászni kelljen rá. :) Talán jó megoldás lehet ha egyszerre csak egy evésnyi adagot veszel és akkor egyből beöntöd a süninek és akkor nem kell megfognod őket.

De volt olyan sünim is ami egyáltalán nem ette meg az élőeleséget.

2019. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az enyém pl meg sem eszi a szárítottat. Többször is próbáltam, és össze gömbölyödik ha elé teszem. Semmi mástól, csak a szárított lisztkukactól.🤔
2019. jún. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!