Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan vegyek nyuszit?

Honnan vegyek nyuszit?

Figyelt kérdés
Házinyúlak szeretnék venni, lehetőleg tenyészet ő, de ha nem az se baj. 2db kb 8honapos nöstényt és 1db 6hónapos bakot, különböző vérvonalból. Fontos! Házinyúlak, nem törpenyúl át szeretnék.

2019. máj. 6. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván tenyésztőtől.
2019. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetted, hogy a lényeg, hogy Budapest, inkább Buda környékén keresek tenyésztő.
2019. máj. 6. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Keresd azt az egyesületi tagot, aki a közeledben él.

Én egyébként úgy vettem nyulat, hogy körbeérdeklődtem az ismerőseim között. Volt olyan, aki ismert tenyésztőt. Szétnéztem nála, szépen tartotta az állatait, megtetszett egy nyuszi, azt elhoztam. Ez a tenyésztő ajánlotta egy ismerősét, hogy onnan hozzak párt a nyuszinak.

2019. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyúlmentés egyesületnél is érdemes informálódni, nagyon sok kidobott nyuluk van húsvét után.
2019. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!