Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mihez kezdjek a kis cinikkel?

Mihez kezdjek a kis cinikkel?

Figyelt kérdés

Vettem 3 mongol futoegeret, fiuknak mondtak. Aztan kiderult, h csak az egyik az, igy 7 kisegerrel gazdagodtam.

Szetvalasztani meg nem akarom oket, csak ha mar nem szopnak. Akkor nemek szerint szetvalogatom oket, mivel vettem azota meg egy terrariumot.

Viszont lattam, h ismet parosodott a him mindket lanykaval, oket mar nem tudom elhelyezni😞

Jo lenne, mert imadom oket, csak mar igy is 2 db 350/400 literes terrariumom van...


2019. máj. 6. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Érdeklődj állatkereskedésekben, lehet hogy valahol átveszik őket.

Aztán pedig tartsd külön az egereket :D

2019. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Azt az egy fiút, vagy a két lányt kellene elpasszolni és a szaporulatból is csak azonos neműt megtartani, mert előbb-utóbb még a lakásból is ki leszel szorítva.

Vidd vissza az állatkereskedésbe ahonnan vetted és add neki ajándékba!

2019. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nem allatkereskedesbol vettem, de megprobalom ott.

A nagyokat nem lenne szivem elajandekozni, annyira imadjuk oket.

2019. máj. 6. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Kereskedésbe ne vidd vissza...


[link]


Lépj be az Egerentyűk facebook csoportba, és keress nekik megfelelő gazdit. És lehetőleg vedd külön nemenként őket...

2019. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!