Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2éves nyuszikámat, hogyan...

2éves nyuszikámat, hogyan tudom magamhoz jobban közelebb tudni?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy nyuszimmal el tudjak lenni jobban, jöjjön oda hozzám, ne féljen tőlem úgymond. Lakásban ki szoktam engedni illetve van egy kinti nagyobb ketrece is és a házban is nagy "ketrece" van. Viszont amikor kiengedem nem nagyon enged magához közel, oda-oda enged néha nehezebben néha könyebben magához simogatni, amit nagyon szeret.

Viszont sokszor megijed és olyan bizonytalannak érzem, kedvétől függ, hogy simogathatom-e.

Hogy tudnám magamhoz jobban szoktatni? (Kollégista vagyok és csak hétvégente tudunk már együtt lenni :()

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 6. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy!


2 éves, ráadásul a nyúl egy rágcsáló haszonállat.

2019. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sokat legyél vele egyszinten és hagyd hogy ő nyisson feléd

meg sok sok jutalom falat

ulj le a foldre olvasni vagy barmit csinalni es hagyd hogy ő menjen hozzad

2019. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszadó: törpenyusziról van szó, nyílván nem házi nyusziról beszelek.

Második válaszolónak köszönöm a választ!☺️

2019. máj. 6. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy nyulat egyedül, fajtárs nélküli tartani nem szabad?!
2019. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanított, valamint ne aggódj utánajártam és törpenyuszikra szakosodott orvos mondta, hogy nem gáz, ha egyedül van tartva :)
2019. máj. 7. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ideális neki egyedül, de nem olyan tragédia, mint mondjuk egy tengerimalacnál. persze sokkal jobb neki fajtárssal, ez nem vitás. Lehet érdemes lenne társon elgondolkodni (ivartalanul),ha ilyen keveset tudsz vele foglalkozni.


Egyébként tényleg a földre ülj le, az ő

szintjére. Jutalomfalattal is lehet próbálkozni, a hasuk egész barátságossá tudja őket tenni...


Az enyém is sokszor hisztis pcsa amúgy, pedig imád, ha olyanja van, órákig lehet simogatni, máskor meg csak fekszik tisztes távolságban tőlünk.

2019. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. máj. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!