Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bolhás nyúl ellen?

Bolhás nyúl ellen?

Figyelt kérdés
A nyulam már úgy lett megvásárolva,hogy bolhás volt.Nemrég van köztünk de szinte biztos vagyok benne,hogy bolhás.Nagyon sokat vakaródzik és láttam már benne bolhát.De ahogy olvastam nem lehet őket fürdetni bolhairtó samponnal.Lehet,hogy ezzel idiótaságot mondtam de azt hiszem így olvastam.Tehát mit lehet tenni bolha ellen?

2019. máj. 12. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

El kell vinned egzotikus állatorvoshoz.

Fürdetni tényleg tilos. Csak orvos utasítására szabad.

2019. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Fújd le Chemotoxszal. Nem tudom, túléli-e, de azért nyúl, hogy kísérletezzenek rajta, nem?
2019. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bolhák és egyéb külső élősködők ellen a nyulat FRONTLINE cseppekkel kezelni TILOS, mert hatóanyaga végzetes idegrendszeri problémákat okoz, kivétel nélkül meghal a nyuszi.


Amivel lehet őket kezelni: nyulaknak való ADVANTAGE spot on, ADVANTIX spot on (megfelelő dozisban), NEOSTOMOSAN.

INSECTICIDE 2000 spray- a nyúlra TILOS ráfújni, csak a lakást szabad vele kezelni, (bolha ellen tökéletes) és meg kell várni, amíg megszárad, hogy a nyúl ne tudja benyalni!


(törpenyúl.hu)

2019. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
SH rodomectin spot on a nyúlra (ez gyárilag is nyúlra való) és insekticid 2000 a szoba kitakarításához. Egy bolha miatt nem kell állatorvos, de mivel a leírásod alapján nem voltál még egyáltalán, amúgy is menni kéne oltatni.
2019. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!