Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti tengerimalacokat lehet...

Ti tengerimalacokat lehet babusgatni vagy nem igazán?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

"Egy gyereket lehet babusgatni vagy nem igazán?"


Hasonló kérdés. Minden élőlény egy külön egyéniség. Van, amelyik hagyja, van, amelyik nem. Pont emiatt érdemes tenyésztőtől vásárolni. Vagy örökbe fogadni.

2019. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Mi az összefüggés a tenyésztő, az örökbefogadás meg a babusgatás között? Azon kívül a kérdező nem azt kérdezte, hogy "egy" tengerimalacot lehet-e babusgatni, hanem hogy a mi malacunkat lehet-e.

Nekem volt 6, és vegyes a kép, van, amelyik kedvesebb volt és van, amelyik tartózkodóbb, de valamennyire mindegyiket lehetett. Csak majdnem mindig lepisilésbe torkollott a fél óráig tartó babusgatás. Úgyhogy lett egy kifejezetten malac alá való ruhadarab simogatás céljaira. A szőrhullatás miatt se árt.

2019. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig babusgattam mindkét malacomat. Szerették ha a mellkasomra raktam és simogattam őket. Egyszer az egyik el is aludt rajtam. Sokan nem is gondolnák milyen okos és érzelmes állatok.
2019. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Az az összefüggés, hogy egy tenyésztő vagy egy alapítvány már ismeri az adott állatot.
2019. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket jobban, a másikat kevésbé. De amelyiket kevésbé, az egyébként "kontaktabb", érdeklődőbb, kiváncsibb, aktvabb stb., csak azt nem szereti, ha felemeljük.
2019. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én két malaccal rendelkezem :) az egyik nagyon szereti\tűri a simit, de a másikat úgy kell elkapni. Változó, de próbálkozz
2019. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!