Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögömmel nagy gond van....

Hörcsögömmel nagy gond van. Hozzáértőnek elmondanám, lehet hogy miattam van rosszul?

Figyelt kérdés

Szeretném privát üzenetben megbeszélni egy hozzáértővel. Hörcsögöm rossz kedvű lett, félt is tőlem, visított, sosem csinálta ezt ezelőtt és már 1 éve minden nap foglalkozok vele.


Azt hittem fel van puffadva, nem evett nem ivott 2 napja és nem jött ki este sem kerekezni.


Adtam neki kis gyógyszert, azóta rosszabbodott :/ ezzel kapcsolatban szeretnék infót kérni!


Akartam vinni orvoshoz, de ahol lakok, lehetetlen. Már 5 ügyeletes állatorvost is felhívtam és fel sem veszik.

50km es körzetben nincs több orvos.


2019. jún. 1. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hörcsögökhöz értő egzotikus állatokkal foglalkozó orvoshoz kell vinni. Ne adj neki random gyógyszert. Itt van a hozzáértő orvosok listája. Már 2 napja dokihoz kellett volna vinni, akkor legalább még volt is rendelés. Lépj be a Hörcsög imádók csoportba, ott segíteni fognak, hol lesz holnap rendelés.
2019. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé laksz? Hátha tud ajánlani valaki a közeledben jó egzós dokit.
2019. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocsi, lemaradt a lista.

[link]

2019. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Adtam neki gyógyszert, lopediumot és flektort.

Vízbe kevertem, szívószálba tettem és amikor bekapta elengedtem a végét. Nagyon kis mennyiséget direkt, és a nagyja mellé is ment. Lehet hogy azóta pisil véreset :/

Bepánikoltam és jó döntésnek tartottam akkor. Elértem egy dokit közben, jön megnézni, de nem merem elmondani neki, hogy kapott gyógyszert.

2019. jún. 1. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mondd csak el, nagyon fontos!
2019. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy doki házhoz megy megnézni, az már tuti, hogy nem ért hozzá. Háznál semmit nem fog tudni kezdeni vele... Az orvosnak pedig mondd el az igazat, különben akár reakcióba léphetnek egymással a hatóanyagok, ami ronthat a helyzeten! Maskor semmit ne adj be neki magadtól!
2019. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért, rendelőben mivel jobb mint itthon? Nem értek hozzá, és szeretném tudni
2019. jún. 1. 19:14
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert ott van röntgen, egy halom gyógyszer, injekció, infúzió, stb.
2019. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hozott injekciót, de mondta, hogy gyerekgyógyszer mert csak az volt hirtelen otthon neki. Valami antibiotikumot kapott, de megfogni nem merte. Ugy szurte be, hogy szegeny csak setalt a terrariumban es seta kozben beszurta neki.

Azt vettem eszre rajta, hogy ment ahova ment, jo az ugy.


Szoval sosem hivot tobbet ezt az embert, de remelem azert meggyogyul.


A gyogyszert vegul nem mondtam el, de szerintem azota pisil vereset es 5 percenkent jar. Adott fecskendot is ezzel tudok bele folyadekot erolretni legalabb. 2 ml eket adok neki orankent.

2019. jún. 1. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted ez az orvos mennyire ért hörcsögökhöz, ha meg se meri fogni? És engedted neki, hogy beadjon valami random szert, mikor nincs diagnózis, azt se tudja, mi baja van... Istenem. Részvétem a hörcsög miatt.
2019. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!