Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpesünimet holnap bevinnem...

A törpesünimet holnap bevinnem az iskolaba 8:00- 12:00 ig lenne a suliban plusz a haza ut ami 45 perc. Lenne valami baja ebben a nagy melegben ha nem lenne végig kint az udvaron hanem a tanteremben ahol hűvösebb az ido?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem vinném. Ismeretlen, stresszes közeg, nagy hangzavar, hőség, biztonságérzet hiánya. Ráadásul maga a tömegközlekedés is...nem értek a sünikhez , sosem tartottam, de ez a véleményem. Én nem tenném ki ennek.
2019. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd el, nagyon fog félni
2019. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Afrikai állat így ha szellőzik a helye magától a melegtől nem.

Viszont tényleg nem érdemes bevinni.

Eleve éjszakai állat, így már otthon is stresszes neki ha napközben felkelted, plusz itt még idegen emberek, szagok, gondolom hordozóban egy pici helyre bezárva ahol elbújni sem tud. Csinálhatsz ezzel akkora sokkot hogy utána otthon is agresszívan fog reagálni mindenre. :(

Több sünim is volt már így nem csak úgy mondom neked.

2019. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd be.
2019. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vidd be, felesleges stresszforrás szegénynek :(
2019. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!