Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatkínzás volt?

Állatkínzás volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy régi emlékem, ami újra és újra kísért engem. 10 éves koromban lett egy törpehörcsögöm, és egyszer áthívtam az egyik barátnőmet, hogy játsszon vele. A kádban szabadon engedtük, a kezünkre vettük, simogattuk stb. Azonban a kis hörcsögök eléggé sokszor "pottyantanak" és a barátnőm, mikor meglátta, hogy a kezébe piszkított, ledobta a kádba őt. Nem levágta, hanem úgy ijedtében kivette alóla a kezét. Eléggé magasról és nagyot esett. Aztán megígérte, hogy többet nem csinál ilyet, hadd játszunk már tovább. Persze 2x-3x megismétlődött az eset és akkor mondtam neki, hogy most már visszateszem a ketrecébe. A hörcsögön semmi nem látszott, igazából sétált, ment tovább, mintha mi sem történt volna. Egyszer még mosakodni is elkezdett a barátnőm kezében. Aztán később visszagondolva, nagyon lelkiismeret-furdalásom lett és most is az van még. Lehetséges, hogy baja lett akkor? Mit gondoltok?

2019. jún. 15. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindig a hátára esett...
2019. jún. 15. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Én pont ezért nem szoktam gyerekeknek javasolni a hörcsögöt. Ne okold magad, nem a te hibád volt. De valószínű fájt neki és csoda, hogy nem lett baja.
2019. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát. Anno nekünk kiscicáink volták, s az egyik gyerek (Én is az volram), azzal szórakozott, hogy egy másik nyakába rakta a cicát. Aki meg reflexből hátracsapott (A lány), így a kiscica lerepült a földre. És pár nap múlva el is pusztult. Én kb 12 voltam, lelkiismeretfurdalásom is van miatta.
2019. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
állatkínzás volt
2019. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!