Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi változhatott? Hogyan...

Gusztáv 89 kérdése:

Mi változhatott? Hogyan tudnám kibékíteni őket? Létezik megoldás? Ha igen mi lenne az?

Figyelt kérdés
Van 2 hím tengerimalacom.6 hónap korkülönbség van köztük. 2 hónapig éltek egymás mellett gond nélkül, majd egyszer mindkettő fogcsattogtatásba kezdett, és összeverekedtek. Azóta ha látják egymást, szintén ezt kezdik. Szerintem a fiatalabb az agresszívabb .

2019. jún. 24. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ivarosak?
2019. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kifogtál két domináns malacot akkor nem biztos, hogy ki fognak békülni. Nálam ez volt a helyzet, volt egy nagyon főnökösködő 2 éves fiú malackám akinek hamar elpusztult a pajtása. A másik fiú akit hoztam mellé fél éves volt, szintén góré, és soha nem lehetett őket összeszoktatni. Ráccsal kellett szétválasztani a ketrecet. Nagy területen, pl kertben megvoltak, mert ott ki tudtak térni a másik elől ha úgy hozta a helyzet.

Ha nagyon nem tudnak megbékélni a tieid, akkor muszáj elválasztani a ketrecet ráccsal. Vagy két külön ketrecbe tartani őket, egymás mellett.

2019. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,ivarosak. Köszönöm a válaszokat, akkor jobb lesz elfogadnom, a helyzetet. Köszönöm a hasznos választ.
2019. jún. 24. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a helyük, hogy van berendezve? Sokszor a berendezés variálása (több bújási lehetőség), és a ketrecméret növelése (100 cm-ről 120-ra, vagy 140-re) megoldás lehet :) Ismerősöm hónapokig vergődött ugyanígy, semleges helyre tette őket, stb, végül elege lett és vett egy 120-as ketrecet. Láss csodát, azóta semmi gond.
2019. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy 80×50 centiméter alapterületű ketrecünk, valamint egy fa kifutójuk hozzá, ami kb 110×70 centiméter. Most külön-külön ezekben vannak. 1-1 házuk van.
2019. jún. 24. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mindketten abban a ketrecben voltak eddig, nem csoda, hogy veszekedtek. Két malacnak nagyon minimum a 100x50, de nekem speciel a törpehörcsögöm van akkorában, úgyhogy én nagyobbat mondanék...
2019. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem abban voltak. Van egy fa kifutójuk is. Abban laktak, ameddig együtt voltak. 110×70 centis
2019. jún. 25. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!