Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bolhás a vadászgörény a...

Bolhás a vadászgörény a vadászgörényem! Segítség?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Egy hete elkezdett vakarózni a vadászgörényem, ezt a bundacserének tudtam be, de nem az volt. Ma megláttam, hogy bolhás, vettem Fypryst Combo cseppet, meg általános macskasampont. Megfürdettem, szép sima és tiszta lett a bundája, miután teljesen megszáradt, rátettem ezt a csepppentős löttyöt oda, ahova kell.


Eltelt kb 1-2 óra és láttam hogy az álla alatt meg a nyaka körül van 1-2 bolha, meg vakarózik is ott. Mennyi idő mire kifejti a hatását, illetve meg is öli a bolhát? Hogyan fogom teljesen eltüntetni ezt az inváziót ?



2019. jún. 29. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elég az állatot lekezelni, a helyét is le kell, ugyanis lefürdetted, rátetted a cseppet és jó eséllyel a bolhák a fekhelyéről visszamásztak rá, sajnos volt már ilyen tapasztalatom, ilyen téren igazából azt vettem észre hogy a csepp nem ér semmit, ha a helyét nem bolhátlanítod.
2019. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A spot-on leírásában benne kell lennie, hogy mennyi idő alatt hat. Honnan szedte össze a bolhát? A helyét is bolhaírtózni kellene, nehogy visszafertőződjön.
2019. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Klassz meleg samponos vízbe fürdesd meg újra .
2019. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik, hogy az invázió megszűnt.
2019. júl. 11. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!