Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 7-8 éves nyulam aki...

Van egy 7-8 éves nyulam aki már csak teher a számomra mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

21 vagyok minden nap hajnalban (negyed 6kor már nem vagyok itthon) elmegyek dolgozni(nehéz fizikai munkát)és az edzések után este 6-7 között érek haza. A hétvégéket vagy végig alszom vagy ugyan úgy edzésen vagyok. Van egy 7-8éves nyulam se időm se energiám nincs vele már foglalkozni.Van olyan hogy 2 hétig nincs kitakarítva. A tökéletes családom meg ba***ik segíteni. Ma ahogy kitakarítottam észrevettem hogy van egy hatalmas dudor a mellkasánal. Létezik valami hely ahova be tudom vinni ahol esetleg jobb lehet neki vagy valami?


(szépen megkérek mindenkit én nem kioktatást szeretnék kérni hanem segítséget úgy alakult az életem hogy nem tudok vele tovább foglalkozni)


2019. jún. 29. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Fazék, kígyós ismerős, nincs?
2019. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eladás továbbtartásra? Ez így nem jó egyikőtöknek sem. Rengeteg állatos fórum van, simán el lehetne adni, vagy akár örökbeadni. Ez nem opció?
2019. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ma ahogy kitakarítottam észrevettem hogy van egy hatalmas dudor a mellkasánal. Létezik valami hely ahova be tudom vinni ahol esetleg jobb lehet neki vagy valami?"


Igen, úgy hívják állatorvos. Később pedig [link] végül pedig legközelebb maximum plüsst tarts...

2019. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

ha te kérted/vállaltad egyedül a nyulat akkor nem kell belekeverni a tökéletes családot..ha csak ajándékba kaptad akkor vagy visszautasítod v visszavitted vna ahonnan hozták..és el kellett vna magyarázni, hogy 7-8év múlva már nem tudnál annyi időt fordítani rá..


léteznek (kis)állatkórházak. oda el lehet vinni..esetleg tudnak segíteni, hogy valami nyúlmentéshez vagy elajándékozni..

bár átlag életkorban 6-8évet írnak...lehet már nincs neki sok hátra..főleg, hogy van ez a dudor...

2019. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem viszed el vagy ismerős dokihoz autóval engedjetek el nagy mezőségben .
2019. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon hirdesd meg, hogy ingyen elvihető. Írd le a posztba, hogy miért válnál meg tőle. Vannak eladó nyulak csoportok. Lépj be és hirdesd meg ingyen.
2019. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 még 2011-2 körül kapta az egész család húsvétkor csak mivel én választhattam ki ezért itthon utána mindenki azzal védekezett hogy ezt én kaptam. Van itthon egy kutyánk is és amikor senki nem érrá nekem szolnak hogy ugyan már mielött edzésre mennék jöjjek már haza és vigyem már le... (persze ezt se tudom legtöbbször teljesíteni) de az hogy ők enni vagy inni adjak neki vagy csak rá nézzenek az már nagy cucc. Amúgymeg mindíg is voltak kisállataim volt tengerimalacom ami 2-3 éves korában került hozzám és 8 évesen halt meg és 13-14 évesen még fingom se volt arról mit csinálok 21 évesen.
2019. jún. 29. 16:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen írtam annak a nyulmentőalapítványnak.
2019. jún. 29. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

esetleg egy helységnevet írnál?

Ha a közelben vagy befogadom

2019. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok 9ker!
2019. jún. 29. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!