Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai hörcsögnek...

A dzsungáriai hörcsögnek szükséges itató?

Figyelt kérdés
Önitatója van, de sose látom hogy inna belőle, meg azt olvastam hogy a zöldségekből, gyümölcsökből nyerik a folyadékot. (Bocsi ha hülye kérdés, kezdő hörcsögtartó vagyok)
2019. júl. 5. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem baj ha van bent neki, de nem igazán isznak belőle. Fontos, hogy kapjon sok lédús gyümölcsőt/zöldséget, és abból megvan a folyadékszükséglete.
2019. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen, mint hogy hiányozzon neki. Ilyen melegben nekik is több folyadékra van szükségük
2019. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még nekem voltak dzsungáriai hörcsögeim,akkor én láttam,hogy isznak,sőt nem is keveset.Még ha nem is látod,hogy iszik belőle,akkor is legyen ott, és cseréld kétnaponta.Zöldségből és gyümölcsből is adhatsz,de mindenképpen legen ott az itató
2019. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Kicsi állat, pár csepp vizet iszik csak. Azt nem fogod látni. Az itató kötelező felszerelés. Mint minden emlősnek, neki is kell víz. Ez a zöldségekből kinyert folyadék egy hatalmas tévhit. Neked sem lenne elég a belőlük kinyert folyadék.
2019. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A gyümölccsel óvatosan, magas cukortartalma miatt ritkán, hetente max egyszer kaphatnak, de az se baj ha egyáltalán nem esznek gyümölcsöt.
2019. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!