Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénynek elég egy...

Vadászgörénynek elég egy 100×60x40-es ketrec?

Figyelt kérdés
Nemsokára akarok venni egy görit, de kíváncsi lennék hogy elég-e neki ez a ketrec vagy nagyobb kell?

2019. júl. 10. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen felesleges, szabadon tartható a lakásba. Ha takarítás vagy vendég idejére bezárnád, akkor is minimum 2x ekkora kell. Felfelé is magas, sok bujókával és emelettel stb.

De egész napra nem szabad bezárni, ez nem egy hörcsög!!

Már ha jót akarsz neki...vagy csak divatból dísznek kell?!

2019. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress meg először egy tenyésztőt, beszélgess vele, nézd meg, mennyi törődésre van szüksége. Nem egy bezárható állat. Ismerősnek volt, kölyökként vette a gyereknek. Ketrecbe tartották állandóan, egy hónap után ki tudta nyitni a ketrecet, mindig mire hazaért, szétkapta a lakást, növényeket kiásta, párnát széttépte. Három hónapot bírtak ki, aztán elajándékozták.
2019. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A ketrec csak azért kell hogy legyen egy kis saját helye elvonulni, meg ha nyitva az erkély ajtó szellőzni addig bezárni, nyilván nem egész napra csuknám be....
2019. júl. 10. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia és akkor nem dolgozol?

Egész nap a görénykéddel leszel otthon?

Ok

Nos nekem egy igen nagy ketrecben van és bizony néha van kiengedve mivel 3 gyerek is van meg kutya ,és semmi baja nincsen egész nap alszik ,aztán este kb 7 fele kiengedjük 1 órára huncutkodni és kész!

Azt szokja meg ahogyan tartod!

Én azt is hallodtam alkamlazkodni tudnak a gazdi életmódjához!!

2019. júl. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!